To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Utrudnienia w ruchu w Podgórzynie

Utrudnienia w ruchu w Podgórzynie

W dniu 11 lipca 2021 r. w godz. 11:45 - 16:00 odbędzie się XII Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Wójta Gminy Podgórzyn w kolarstwie szosowym.

W związku z tym wydarzniem będzie zamknięta dla ruchu kołowego trasa wyścigu: Podgórzyn ul. Żołnierska – Nowa – Jana Pawła II Bojki - Żołnierska Przy ul Żołnierskiej 44 - na odcinku ul. Spacerowa - Żołnierska (kierunek na Przesiekę i Borowice) - ruch odbywać się będzie wahadłowo.

Komentarze (4)

Czy jest tu już ten baran PiS. Bolszewik. Czekista?

Smoleńsk

8:40:21 Błasiak "zmieści się śmiało"

8:40:58 Protasiuk "kurwa mać"

8:41:02 NN "O Jezu"

8:41:03 NN "Kurwa"

Dziękujemy Ci mały kulawy hitlerze Kaczyński.

Odeszli w wierze.

"Pomniki smoleński i Lecha Kaczyńskiego nienaruszalne. Specustawa zapewni im ochronę." Mhm. Do wyborów. Dlatego proponuję schody Tytusa wpisać do Konstytucji. Potem na Żoliborz. Bylem na placu Bankowym gdy obalony został Dzierżynski. Będę na placu Zwycięstwa z młotkiem. Będziemy burzyć schody Tytusa. To będzie dzień wolności.

To w końcu utrudnienia, czy zamknięcie ulic? To zasadnicza różnica, jednak dla redaktora tej informacji jak widać nierozróżnialna, co świadczy o amatorszczyźnie i jak zwykle podana w ostatniej chwili. Wiadomo że po to aby przedwcześnie nie wk..u..rwiać mieszkańców, dla których części wójt zorganizował areszt domowy w imię zabawy dla jakiegoś kółka rowerowego.
Utrudnienia w ruchu Podgórzyn zorganizował już dawno i związane są z przewlekła budową ronda w okolicy szkoły. Może wójt na tym polu popisałby się inwencją, bo pewnie zajęty imprezkami rowerowymi nie zauważył iż termin zakończenia inwestycji minął.