To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Udany zlot karawaningowy

Udany zlot karawaningowy

W miniony weekend w Miłkowie na Wiśniowej Polanie odbył się VIII Zlot Forum.Karawaning.pl Od 3 do 5 września na Polanę zjechały 54 załogi z całej Polski. Entuzjaści podróży z własną sypialnią zostali bardzo miło i gościnnie przyjęci przez właścicieli Polany.

Na Zlotowiczów w piątkowy wieczór czekał ciepły bigos, ciasto oraz tradycyjny chleb ze smalcem. W zgodnej ocenie większości uczestników zlotu Wiśniowa Polana bardzo gościnnie i profesjonalnie przygotowała się na zjazd tylu przyczep kempingowych.

Tegoroczny Zlot, był już drugim w tym roku, poprzedni na początku maja miał miejsce w Sławie w woj. lubuskim. Wtedy przybyło 180 załóg. Zazwyczaj jednak zloty jesienne są mniej liczne od wiosennych, zapewne ze względu na rozpoczęcie roku szkolnego, jak i pogodę, która ostatnio nas nie rozpieszczała. Na szczęście dni zlotu były pogodne, a nawet słoneczne, niewielkie zachmurzenia i odrobina deszczu nikomu nie popsuła humoru.

Zloty organizowane są w różnych miejscach w Polsce i za każdym razem zwoływane są na forum. Tym samym, zawsze ktoś inny podejmuje się organizacji zlotu. Osoba taka to komandor, w Miłkowie był nim Artur z Jeleniej Góry znany na forum jako AKISSJG. Razem z rodziną zatroszczył się o prospekty i broszury reklamowe okolicznych atrakcji turystycznych oraz uzyskał rabaty dla Zlotowiczów chcących pozwiedzać i poznać ziemię jeleniogórską.

Ludzie skupieni wokół Forum.Karawaning.pl działają non-profit, dobrowolnie, bezstatusowo wszystko czego dokonują ma swój początek na stronie www. W tej chwili Zlotowicze mają już swoje logo, flagi oraz ciepłe polary identyfikujące ich jako grupę. Każdy kto jest w stanie coś wymyślić, zaprojektować i wykonać pracuje na rzecz Zlotu. Odbywa się to na zasadzie dobrej woli i własnego pomysłu. W ten sposób, w takcie zlotu zawsze dużo jest gadżetów i drobnych upominków dla Karawaningowców.

Na forum każdy ma swoje pseudo, zamieszcza zdjęcia i dzieli się swoimi uwagami. Zlot w Miłkowie dobiegł końca i wszyscy jak sądzę myślą już o następnym spotkaniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Komentarze (5)

po prostu zazdroszczę , pozdrowienia dla organizatorów i uczestników
do zobaczenia na trasie !!!!!!

I ja :evil: wraz załogą miałem okazję tam być . Było warto !!!

PS - Wreszcie artykuł , w którym nie ma przekłamań w treści . Chyba to się udało pierwszej gazecie bo czasami takie bzdury pisano , że wspominać się nie chce . :X
PS2 - czekamy z niecierpliwością na kolejny ... IX Zlot KARAWANING.PL oraz (Fanklubu Niewiadówek - to jest jedyna rzecz , której nie dopisano).

I my tam byliśmy i świetnie się bawiliśmy :silly: .Pragniemy gorąco podziękować organizatorowi czyli AKISSJG i jego najbliższym za świetną organizacje i wspaniałą atmosferę. Podziękowania należą się również właścicielom pola. Gorąco pozdrawiamy wszystkich obecnych na zlocie i tych nieobecnych też. Do zobaczyska ludziska :lol:

Potwierdzam , było super, piękne okoliczności przyrody i tego, niepowtarzalne ;-)

Witam
Potwierdzam to co piszą moi przedmówcy, zlot w pięknych okolicznościach przyrody i tego niepowtarzalnych ;-)