To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Uciekł na dach ze strachu przed policją

Uciekł na dach ze strachu przed policją

20-letni jeleniogórzanin nie chciał iść do aresztu i kiedy przyjechali po niego policjanci, uciekł na dach domu, w którym mieszka.

Młody mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia w wymiarze roku i dwóch miesięcy za pobicie. - Policjanci uzyskali informację, że dzisiaj rano powinien przebywać w mieszkaniu. Około godziny 7. funkcjonariusze zapukali do jego drzwi – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Przez wizjer zauważyli jak mężczyzna czołga się w kierunku okna dachowego i próbuje uciekać. W związku z tym, wyważyli drzwi.

Mężczyzna zdążył jednak wyjść na dach. Funkcjonariusze na miejsce wezwali straż pożarną. Pojawili się również rodzice poszukiwanego. Po krótkiej rozmowie z rodzicami i policjantami 20-latek zdecydował się zejść na dół.

- Po wykonaniu czynności został umieszczony w areszcie śledczym – mówi E. Bagrowska.

Komentarze (5)

No typowy cfaniaczek jak komuś w ryło to pierwszy a jak policja to ojoj i płacz i biadolenie,mam nadzieje ze mu tam d...przeszlifuja w pierdelku to mu się odechce rozrabiania:))

Do rararak: dlaczego twierdzisz że jest to elektorat PO, bo elektorat z innego ugrupowania uciekłby do Torunia pod skrzydełka "tatusia Rydzyka"? To fakt kryjówka pewniejsza.

ksywka jakaś?

Uważaj bo Tobie mogą d... przeszlifować, czy to w pierdelku, czy na wolności i odechce Ci się nierozważnego pisania, powodzonka