Trzy wyjazdowe zwycięstwa w okręgówce

Tylko pięć meczów oglądają kibice drużyn z jeleniogórskiej klasy okręgowej w każdej weekendowej serii ligowych konfrontacji. Dzisiaj, w sobotę (8 kwietnia) rozegrano trzy spotkania. Wszystkie wygrali goście. W niedzielę (9 IV ) o godz. 15 zaplanowano piłkarskie potyczki Cosmosu Radzimów z Sudetami Giebułtów i Stelli z Woskarem Szklarska Poręba. Lider okręgówki z Lubomierza (na zdjeciu) jest zdecydowanym faworytem.

Na lwóweckim stadionie Czarni doznali porażki 0:1 (0:0) z wiceliderem Olimpią Kamienna Góra. Bramkę na wagę trzech punktów w 70. minucie strzelił Sebastian Sochnacki. Futboliści GKS-u Raciborowice cieszyli się z wyjazdowego zwycięstwa 3:1 (2:1) nad „hutnikami” w Pieńsku. Dwa trafienia do siatki miał Marek Krzymowski, jedno Bartłomiej Kuśnierz. Beniaminek ze Starych Jaroszowic został rozgromiony przez lubańskie Łużyce czterema golami, choć do przerwy remisował bezbramkowo.

Walkowery w 19. kolejce przyznano piłkarzom Gryfa Gryfów Śl. i świerzawskiej Pogoni.