Trzecie zwycięstwo „Karkonoszek”

Koszykarki z jeleniogórskiego klubu doznały wysokiej, 59:83 porażki w Aleksandrowie Łódzkim z Basketem. Po szesnastym przegranym w sezonie zasadniczym meczu I ligi kobiet zespół MKS MOS Karkonosze przerwał wreszcie czarną serię w Gorzowie Wielkopolskim. W zaległym spotkaniu outsiderki tabeli (11. miejsce) pokonały AZS PWSZ II 77:64.

O sukcesie przyjezdnych zadecydowała skuteczna trzecia kwarta (23:11). W zwycięskiej potyczce najwięcej punktów zdobyły Elżbieta Paździerska 24, Joanna Pawlukiewicz 18 (z piłką), Agata Krygowska 14 i Katarzyna Mach 10 (z prawej).

W najbliższą niedzielę, 6 marca o godzinie 18, w ostatniej przed drugą fazą koszykarskich rozgrywek, 22. kolejce, w jeleniogórskiej hali SP 10 „Karkonoszki” powalczą z IKS Ślęzą II Wrocław (9. lokata - 7 wygranych, 12 porażek).

Sobotni mecz II ligi kobiet pomiędzy KS „Wichoś” Jelenia Góra i TS Ostrovią Ostrów Wlkp. zaplanowany w sobotę, 5 marca w zabobrzańskiej hali przy ulicy Moniuszki 9, na prośbę gości zostanie rozegrany w poniedziałek, 7 marca o godzinie 19.