To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Trefny spirytus i papierosy u mieszkańca Wlenia

Trefny spirytus i papierosy u mieszkańca Wlenia

Duże ilości nielegalnych papierosów i alkoholu ujawnili u 42-letniego mieszkańca Wlenia policjanci z lwóweckiego wydziału do walki z przestępczością zorganizowaną. 

Jednym z tropów doprowadzających do handlarza nielegalnym towarem byli młodzi ludzie, którzy kupowali papierosy w opisanych po rosyjsku pudełkach. Do policji dochodziły też inne sygnały, gdzie i kiedy sprzedawany jest nielegalny towar. Te i inne działania operacyjne pozwoliły ustalić podejrzanego. I rzeczywiście u mieszkańca Wlenia znaleziono spore ilości alkoholu i papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ujawniono 540 paczek papierosów, 20 kg tytoniu, sprzęt do jego odważania oraz 20 litrów spirytusu. Mężczyzna trafił do aresztu.

papierosy1.png

Komentarze (7)

jeśli ów produkty nie stanowiły zagrożenia dla życia ludzkiego, to nie widzę problemu ! ale chciwość i pazerność państwa nie zna granic.

Tak sobie myślę, a zdarza mi się to rzadko, że gdyby państwo wprowadziło akcyzę na narkotyki, to policja gorliwiej zajęłaby się tym problemem.

A ja myśle,a czesto myślę,że gdyby wprowadzono karę śmierci za narkotyki,to ludzie by odetchnęli,tak jak w Malazji,do piachu z hołotą!!

widac ze same kapusie w tym wleniu sa

te weź się pie.....j porządnie w łeb pajacu, nic tylko łazisz jak jaka menda po forach i wciskach głodne kawałki nie na temat, weź się obsr...cu do porządnej roboty a nie tylko ględzisz. Chcesz coś zmienić ??? kandyduj, wtedy ocenimy wyniki twojej pracy. DLA JASNOŚCI nie popieram POpaprańców a PISiorów ani paligłupów itp !!! Ale też nie popieram takich idiotów jak ty, tylko ględzących i pier...cych o rzeczach o których nie masz pojęcia.

Widze ze jak ktos w miare sensownie pisze to zaraz znajdzie sie pieniacz co bedzie obrazal.To do Anonimoj.Do Pana fan sekty PO,juz kidys ktos na bramie napisal ze "Praca czyni wolnym"