To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Tragiczny wypadek w Bolesławcu

Tragiczny wypadek w Bolesławcu

W sobotę około godziny 10 doszło do tragicznego wypadku na ulicy Jeleniogórskiej w Bolesławcu. Kierujący samochodem marki BMW zmarł w szpitalu. Pasażer samochodu walczy o życie, jego stan jest bardzo ciężki. Siła uderzenia w drzewo była tak duża, że silnik został wyrwany z wraku samochodu i znalazł się kilkadziesiąt metrów od niego.

Samochód marki BMW jechał od strony Lwówka Śląskiego. Najprawdopodobniej kierowca jechał z bardzo dużą prędkością, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Poszkodowani w wypadku zostali przewiezieni do szpitala w Bolesławcu. Jak udało się nam ustalić kierujący 28-latek zmarł zaraz po przewiezieniu do szpitala. Jego 20-letni brat jest w bardzo ciężkim stanie i walczy o życie.
Obaj to mieszkańcy Włodzic koło Lwówka Śląskiego Jak wstępnie ustalili policjanci przyczyną mogła być nadmierna prędkość i niedostosowanie jazdy do warunków panujących na drodze.

 

Tragiczny wypadek w Bolesławcu
Tragiczny wypadek w Bolesławcu

Komentarze (15)

Jak już sie coś pisze to zgodnie z prawda - silnik został wyrwany z wraku samochodu i znalazł się kilkadziesiąt metrów od niego - uwierzyłbym gdyby nie zdjęcia.

Kolejna śmierć przez własną głupotę?
Jeżeli pisze się, że silnik został wyrwany z wraku auta, to znaczy, że stało się to już po wypadku. Chyba że redaktor wie, iż auto było wrakiem jeszcze przed wydarzeniem.
Poza tym dziwne, że po uderzeniu auta w drzewo, jego silnik znalazł sie na środku jezdni, ale obok auta (chyba że go ktoś tu przyniósł).

Szybciej, Szybciej

O jednego niebezpiecznego kierowcę na drodze mniej...

szkoda tylko teraz rodziny która cierpi za takiego debila pewnie jechał 30 km na godzinę B)

bie przez debila bo to moj kuzyn ...

było mokro i temperatura 1 stopień

jechali z pewnoscią bardzo wolno

A ja mysle ze powinnismy sie powstrzymac od takich komentarzy. nie nam osadzac a jednak zginal czlowiek, a drugi mlody walczy o zycie....[+] kondolencje dla rodziny

Bardzo przykro patrzeć na to co dzieje się na naszych drogach przez ludzką głupotę. Im jest już wszystko jedno ale zostaje rodzina, znajomi. Wyrazy współczucia:(

co wy ludzie wogole piszecie... jednego durnia mniej...rodzina zalamana a wy jeszcze bardziej ich podsycacie!!! to byli moi koledzy:( Grzesiek trzymam za ciebie kciuki mam nadzieje ze z tego wyjdziesz przed toba cale zycie... wszyscy sa z toba, krystian[*]

Stary szrot ale BMW, do tego odpowiednia prędkość. Zabrakło rozumu. Ale ta tragedia i tak innych niczego nie nauczy.

Grzegorza także już z nami nie ma:( Świeć panie nad ich duszami.Wyrazy współczucia rodzicom i znajomym:(

tragedia