To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

„Tlen” Teatru Odnalezionego - rozdajemy zaproszenia!

„Tlen” Teatru Odnalezionego - rozdajemy zaproszenia!

Teatr Odnaleziony zaprasza na kolejną premierę. 27 stycznia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury zaprezentowany zostanie inspirowany twórczością Iwana Wyrypajewa spektakl „Tlen – ballady” w reżyserii Łukasza Dudy z udziałem Jakuba Mieszały.

„Między innym dzięki głośnym wystawieniom „Tlenu” na wielu europejskich scenach Iwan Wyrypajew został okrzyknięty współczesnym Czechowem, a jego magiczny dramat manifestem nowej wrażliwości, uwolnionej od tyranii schematów. ”Spektakl „Tlen - ballady” składa się z 10 odsłon, przedstawiających w konwencji plastyczno - lalkowej, filozoficzną przypowieść o destrukcyjnych skutkach niekontrolowanej miłości – zapowiadają jego twórcy.

Spektakl powstał wa ramach dyplomu indywidualnego Jakuba Mieszały studenta wrocławskiego wydziału lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie.

TLEN - BALLADY
Inspiracja: Iwan Wyrypajew, Tlen
Reżyseria i scenografia: Łukasz Duda
Występuje: Jakub Mieszała
Opracowanie plastyczne i animacje: Magdalena Rzeszutek
Dźwięk: Robert Kuryś, Piotr Warszewski
Światło: Łukasz Duda, Łukasz Izdebski
Choreografia: Marcelina Leśniak
Produkcja: Jeleniogórskie Centrum Kultury, Teatr Odnaleziony

Bilety: 25 zł - normalny, 10 zł - ulgowy do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na sobotnią premierę Teatru Odnalezionego w JCK. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 25 stycznia, po godz. 12.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy!