To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Terminy piłkarskich spotkań Pucharu Polski

Terminy piłkarskich spotkań Pucharu Polski

Komisja Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jeleniej Górze ustaliła terminy zaległego meczu regionalnego ćwierćfinału i spotkań półfinałowych Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Zaplanowano je w marcu 2018 roku.

W listopadzie 2017 roku za zgodą działaczy z Wykrot nie rozegrano meczu 1/4 jeleniogórskiego finału PP pomiędzy drużynami Piasta (klasa okręgowa) i czwartoligowej Olimpii. Kowarski klub poprosił o wiosenny termin, gdyż były problemy ze skompletowaniem podstawowego, mocnego składu. W rodzinne strony wyjechało czterech piłkarzy z Łotwy i dwóch Koreańczyków. Zgodnie z decyzją Komisji Gier OZPN-u potyczka Piasta z Olimpią zostanie rozegrana czwartego marca w samo południe.

Wcześniej do okręgowego półfinału Pucharu Polski awansowały zespoły Sudetów Giebułtów, lubomierskiej Stelli i po serii rzutów karnych MKS-u Karkonosze Jelenia Góra (na zdjęciu w strojach niebiesko - białych). Mecze tej fazy rozgrywek zaplanowano jedenastego marca o godzinie 12. Losowanie par półfinałowych odbędzie się w biurze OZPN-u w terminie późniejszym.