To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Tango na bruku

Tango na bruku

Przed nami muzyczna odsłona kulturalnego „Lata na bruku” realizowanego na odrestaurowanym rynku we Wleniu. Już w najbliższą sobotę, 15 sierpnia 2020, o godz. 19.00, pod ratuszem zabrzmi koncert „Prosimy do tanga” w wykonaniu zespołu kameralnego Moliendo Cafe, wzmocnionego gościnnym udziałem instrumentalistów niecodziennie występujących wspólnie z takim repertuarem. Gorąco zapraszamy! 

W programie wieczorny taniec dźwięków na gitarę, puzon, kontrabas, skrzypce i być może coś jeszcze, czyli słynne i mniej znane, rozpalające zmysły tanga. Dużo dobrej, zachwycającej muzyki. Można będzie się się zasłuchać, rozmarzyć, rozkołysać, dać się porwać do tańca... Oczywiście z zachowaniem dystansu społecznego i niezbędnych wymogów bezpieczeństwa.

Uwaga! Ze względu na stan epidemii COVID-19 uczestników imprezy obowiązują obostrzenia sanitarne określone regulaminem udostępnionym na oksit.wlen.pl oraz w miejscu imprezy.

W przypadku niepogody koncert zaplanowany na rynku zostanie odwołany, bądź przeniesiony do sali widowiskowej Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki we Wleniu. 

Lato na bruku 2020 - Prosimy do tanga.jpg

Komentarze (1)

Świetna inicjatywa