To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Tabletki gwałtu w Jeleniej Górze!

Na jeleniogórskich dyskotekach pojawiły się „tabletki gwałtu”. Tylko przypadek sprawił, że ich ofiarą nie stała się młoda dziewczyna…

Agnieszka poszła na dyskotekę z przyjaciółmi. Bawiła się, jak zwykle, dobrze. Zamówiła piwo. Stało na stoliku. Kiedy wróciła…

- Znajoma powiedziała mi, żebym nie piła tego piwa, bo jak tańczyłam, to coś mi do niego dosypano – opowiada. – Tym razem miałam szczęście. Sytuacja powtórzyła się jednak za w miniony weekend... Tym razem szczęścia mi już zabrakło. Nie wypiłam dużo, bo jednego drinka, ale za to z „wkładką”. I to chyba dużą, gdyż kompletnie nie panowałam nad sobą.

Dziewczyna twierdzi, że po wypiciu napoju nie kontrolowała swojego zachowania i niewiele pamięta. „Wiem, że nie byłam sobą” – opisuje stan w jakim się znalazła. Dodaje, że po jakimś czasie "nagle" znalazło się przy niej nieznane towarzystwo, które najpierw proponowało wspólny wypad za lokal, a później dziewczynę i jej koleżanki śledziło.

- Po raz kolejny miałyśmy szczęście w nieszczęściu, gdyż czuwał nad nami kolega – wspomina Agnieszka. - A co stałoby się, gdyby go wówczas nie było?

Bogumił Kotowski z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze mówi, że jak dotąd nie zanotowano w naszym mieście zgłoszenia użycia „pigułki gwałtu”.

Więcej w najbliższych "Nowinach Jeleniogórskich".
 

Komentarze (9)

A gdzie sprzedają? Może wrzucę do drinka mojej starej i wypuszczę w miast. Może w końcu ktoś ją wydyma i będę mógł w spokoju oglądać Ligę Mistrzów! :lol:

Dobry pomysł koleżko,może na mieście spotka kogoś komu staje bo tobie najwyraźniej komin furczy :evil:
Ty a może daj do nie komórę to sam zadzwonię jak fajna B)

Chciałem napisać,że JAnkowi komin NIE furczy :evil:

jesli ktos stosuje takie specyfiki by przeleciec laske to jest to osoba ograniczona,tchorzliwa a jesli robi to celowo to powinno sie takie osoby nakarmic takimi pigulami i zapoznac z pedalami

Teraz widać że narkotyki są tanie i bardzo łatwo dostępne w Jeleniej Górze skoro wsypują je do drinków nieznanych dziewczyn i nie boją się konsekwencji. Widać że niektóry Jeleniogórzanie są tak bardzo zdemoralizowani narkotykami że nie mają żadnych hamulców by traktować innych ludzi z pogardą. Niedawno była informacja o 19 letniej Violce która była przetrzymywana, bita i zmuszana do nierządu.

"...po wypiciu napoju nie kontrolowała swojego zachowania i niewiele pamięta. „Wiem, że nie byłam sobą” – opisuje stan w jakim się znalazła."
No właśnie tak działa alkohol. Jeśli ktoś sięga po alkohol, to powinien liczyć się z konsekwencjami. Pigułki (jeśli to nie mit) jedynie przyśpieszają proces. Jeśli dziewczyna zaczyna pić, to właśnie po to, aby "puściły hamulce". Czym tłumaczyły się dziewczęta, które zachodziły w niechcianą ciążę, gdy jeszcze nie było legendarnej "pigułki gwałtu" ?

JAnek napisał:
A gdzie sprzedają? Może wrzucę do drinka mojej starej i wypuszczę w miast. Może w końcu ktoś ją wydyma i będę mógł w spokoju oglądać Ligę Mistrzów! :lol:

a jak Tobie stara wrzuci do piwka?
to geje Ciebie wydymają a Twoja spokojnie obejrzy "modę na sukces".....

Polecam jedyną książkę nt. pigułki gwałtu wydaną w Polsce dostępną na maternus.pl. Kompendium wiedzy wydane przez Polskie Towarzystwo Socjologiczne. „Wokół pigułki gwałtu” autorstwa PT Nowakowskiego