To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Tłum szturmował Lidla

Tłum szturmował Lidla

W pierwszy dzień po remoncie sklepu sieci Lidl przy ulicy Mostowej, przed drzwiami ustawił się prawdziwy tłum ludzi, szukających okazji do tańszych zakupów. Kilka minut po godzinie 8, ruchome drzwi rozsunęły się, a do środka wbiegli pierwsi łowcy okazji.

Kilka minut później za szklanymi drzwiami pojawili się pierwsi szczęśliwi nabywcy. Kilku młodych ludzi wyszło ze sklepu z dużym pudłem.
- Czy to sprzęt grający albo komputerowy? – zapytaliśmy
- Nasz nauczyciel, z którym mamy zajęcia praktyczne, powiedział, żebyśmy przyszli i kupili mu mikrofalówkę. Cena niezła, trochę powyżej stu złotych to i okazja, jest, a my mamy plusa – usłyszeliśmy w odpowiedzi.

Najbardziej chodliwe były właśnie kuchenki mikrofalowe, których ze sklepu wyjechało kilkadziesiąt w ciągu pierwszej pół godziny od otwarcia. Ludzie wynosili też narzędzia elektryczne, ubrania i inne artykuły kupione z dużymi bonifikatami. Wielu emerytów przyszło po prostu kupić taniej produkty żywnościowe, które również kosztowały mniej w dniu otwarcia.

Jeden z pracowników sklepu powiedział, że taki szturm na sklep po remoncie to nic nadzwyczajnego. – Jakbyś pan widział co się działo we Wrocławiu, gdzie otwieraliśmy sklep po remoncie. Tam to dopiero była bitwa o tanie rzeczy.

Komentarze (13)

i mają ludzie igrzyska....a i chleb się znajdzie :evil: :woohoo:

DUŻA RÓŻNICA MIEDZY TYM CO 30 LAT TEMU BYŁO A DNIEM DZISIEJSZYM PRAKTYCZNIE NIE JEST--WTEDY TŁUM ATAKOWAŁ SKLEP BO COŚ RZUCILI,DZISIAJ RZUCILI WSZYSTKO A TŁUM TAKI SAM ALBO PODOBNY.MY SIE JAKO NAROD NIE ZMIENIMY NIGDY.

No tak potwierdza się komuna nr.2 w postaci PO,to są kłamcy i obłudnicy,wybierajcie ich dalej,a będziemy bez chleba,ale z teorią poprzedników PZPR. Przefarbowani kłamcy.

narzekacie że jest żle ale przez kogo .

fajny nauczyciel zpt, ciekawa jaka to szkoła?

Na pewno śmiesznie to wszystko wyglądało...:) normalnie gonitwa za mikrofalówkami o nie buhahaha:D
A co oni tam zrobili w ogóle że go remontowali większy jest czy co bo obecnie nei ma mnie w JG.?

haha dobre ciekawe co to za nauczyciel wysyla uczniow po mikrofalowke haha

W takim przypadku widać ogólnopolską biedę i ubóstwo obywateli którzy jedynie gdy jest rozsądna obniżka ceny to robią większe zakupy. To jest przerażające jak są traktowani zwykli szeregowi obywatele utrzymujący w większości Polskę z podatków.

a co się zmieniło po remoncie???? cóż to za zmiany?? czy tylko ściany odmalowali, co by szumu więcej narobić wokól siebie :D

:woohoo: komuna wróciła

To jest pikuś naprzeciwko tłumu Angoli i reszty Europy, szturmujących słynny dom towarowy Harrodsa Londynie lub innych znanych sieci handlowych w których ogłaszają obniżki towarów. Tylko tam nikt tego nie nazywa komuną, zaścianku polityczny!

Lidl jest tani :lol: :lol: