To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Szklarska na minie

Szklarska na minie

Po znalezieniu przedmiotu wyglądającego jak mina ewakuowano w centrum Szklarskiej Poręby 24 osoby. Znalezisko znajdowało się kilkanaście metrów od stacji paliw. Okoliczny teren został obstawiony przez policjantów i strażaków.

Rzeczniczka policji Edyta Bagrowska mówiła, że przedmiot wyglądał na minę przeciwczołgową lub przeciwpiechotną. Znaleziony zostało na podwórku w trakcie prac porządkowych. Na wszelki wypadek z pobliskiego domu ewakuowano 24 osoby.

Okazał się zapalnikiem miny. Został zabrany przez saperów z Bolesławca.


Szklarska na minie
Szklarska na minie
Szklarska na minie

Komentarze (24)

Powinni zrobić szybką promocję na paliwo (zanim pie...nie).

...na minie będzie wtedy, jak burmistrzem zostanie Miro, co styl "V" wymyslił ;)

Ale boicie się tego Mira.Jestem pewna że nie będzie gorzej.Jestem osobą która już trochę chodzi po tym świecie i uważam że tym razem należy do Rady miasta wybrać ludzi młodych a odsunąć tych starych wyjadaczy którzy na całe lata okopali się przy korycie i zatracili wszelkie poczucie przyzwoitości i nie dbają o swoich wyborców, dbając tylko o własne interesy.A co do Mira to moje dziecko dobrze Go wspomina ze Szkoły i myślę że tylko On dogada się z młodymi Radnymi.

na razie droga Pani, Miro świetnie się dogadał z takimi postaciami jak Łotarewicz, Kusztal, Kamiński, Drużkowska. Trudno ich nie nazwać starymi wyjadaczami, którzy rządzili w latach 1990-1996. I nie wiele z tych rządów wynikło.
Świetnie też się widać dogadał z dzierżawcami, którzy od miesięcy zajmują bez umownie miejskie pensjonaty.
Tego Pani syn nie powiedział? Może nie wiedział.

Kornelio.
Ja boję się Mirosława Grafa, bo to chłopiec z plakatu. Po za znaczkiem PO i jakimś mniej lub bardziej g****m hasłem wyborczym, nie zaprezentował żadnego programu wyborczego.
Sokoliński ma rację pisząc, że Szklarska Poręba nie ma czasu na powolną ewolucję. Miasto potrzebuje dynamicznego rozwoju.
Dlatego Kornelio - ja się boję Mirosława Grafa, który według mnie, jeśli nie potrafi napisać programu, to będzie potrafił, aby było tylko gorzej.

po imieniu to wy misiu do kumpli możecie mówić hejterzy j***ni.
szacunku troche

No i o to właśnie chodzi żeby wybrać Ludzi Młodych .Nie oszukujmy się każdy coś tam ma na sumieniu, nie wmówisz mi że Ci których nie wymieniasz mają czyste ręce i kryształowe serca,bo tak się składa że doświadczyłam ich niesprawiedliwości.Nie znaczy to wcale że ich skreślam,mają szansę się poprawić.Tak naprawdę przestaję po malutku wierzyć w dobroć i sprawiedliwość.A Pan S. to nie mój kandydat i wierzcie mi mam do tego podstawy,kiedyś też myślałam że jest prawy i sprawiedliwy ale się rozczarowałam.No cóż - samo życie.

Obaj kandydaci się nadają. Oby ich grupy umiały współpracować ze sobą.

z miny na politykę - Polsska

Jak Pawlak dowie się kto jest w PSL w
Szklarskiej Porębie to na bank dostanie
zawału.Miro,Rycho,Zbycho,Juro,Edi,Gocha
znamy tych gości i dobrze pamiętamy ich "osiągnięcia"z poprzednich lat.
Ile trzeba mieć bezczelności by już
teraz pchać się do władzy po ostatnich
"dokonaniach".Mieć należy nadzieje,że wyborcy mają dobrą pamięć i będą wiedzieć co zrobić przy urnie !!!!!

Faktycznie
Miro jest młody.
A właściwie starszy od Sokoła.

Tak się zastanawiam, bo jest przecież cisza wyborcza i nie można agitować za głosowaniem za kimkolwiek.... gdybym jednak napisał, nie wskazując o kogo chodzi, aby nie głosować na tego głupka, to czy byłoby to złamanie prawa? No i który z kandydatów poczuje się obrażony biorąc te słowa do siebie?
Jestem jednak praworządnym obywatelem więc tego chyba jednak nie napiszę... ;)

ale kręcisz!A czy jak zacznę w barze głośną dyskusje ze znajomym i nie wymieniając nazwisk obrzucimy kandydatów błotem to czy to też nie będzie złamanie ciszy wyborczej? Idę do baru to trzeba sprawdzić

CO ZROBIĆ??! Proponuję spostponować w charakterze protestu przeciwko wszelkiemu złu tego świata

szacunek dla polityków??! ZA CO?!
NICZYM NIE ZASŁUŻYLI

ja tam chyba nie pójdę, bo wsiowy g***** nie kandyduje, ino wysłał swoją substytutkę oraz N.SB.K.

Albo pójdę, aby spełnić obywatelski obowiązek i wybrać każdego, byle tylko nie była to N.SB.K.

W urnie będą prochy.A prochy to wiadomo , kto ma prochy to figura, ale gdzie są głosy???

Wszystkich od Brata Alberta do samorządu , rządu , i nierządu. I we wkraju bedzie dobze, tak se kurna wymyśliłem, do tego Fredka+Paździocha i Boczka , Waldka trzymać w odwodzie. :silly: :silly: :woohoo: :(

chyba se bede brać łapówke/ każdą/, i se bede żyć w dostatku - ale warunek !!! bes podatku!!!! :dry: :0 ;) :s :woohoo:

kurna delej w kraju będzie syf, ide se głosować we w sirode!!!!

Podobno niespodziewany sukces wyborczy w skali kraju odnotował PSL. Wszędzie, tylko nie Szklarskiej Porębie, bo tutaj ta formacja przypominając zaciężną armię składającą się wyłącznie z najemników poniosła spektakularną klęskę. Jedynym wygranym w tej grupie jest pan Andrzej Kusztal, któremu litościwy elektorat postanowił nie przerywać dopiero co rozpoczętej kariery magazyniera. :woohoo:

A substytutka nadal będzie tylko substytutką.

w tej sprawie nie byłbym tak bardzo krytyczny... bo elektorat czasem może się mylić. Chłopy spod sklepu w Dolnej mówią, że ta kandydatka na radną ma wzięcie większe niż wyniki wyborcze na to wskazują ;)