To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Święto Szarlotki 2021 we Wleniu

 Święto Szarlotki 2021 we Wleniu

Możecie wybrać się jutro (27 lutego) na filmowo-muzyczne Święto Szarlotki 2021 do Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu. Zaplanowano serię atrakcyjnych wydarzeń, które nie mogły się odbyć w styczniu tego roku, ze względu na pandemię wywołaną przez koronawirusa.

Tego dnia będzie można zaczerpnąć nieco kulturalnej słodyczy (bez podatku cukrowego) z ekranu i estrady. Mamy propozycje dla publiczności w każdym wieku, kino dla młodszych i starszych widzów, ale przede wszystkim muzyczny prezent z dedykacją dla Babć i Dziadków, z okazji ich minionych świąt, czyli koncert nieustannie młodych, wielkich przebojów sprzed lat. To szansa na sentymentalną podróż muzyczną w czasie i zafundowanie sobie odrobiny radości życia w dzisiejszym, nie najweselszym i pełnym niepokojów czasie.

Na ekranie

Dla głodnych kinowych wrażeń przygotowaliśmy dwa spotkania przed ekranem w naszym Kinie Jutrzenka.

Na początek, o godz. 15.00 pokaz kultowej animacji dla dzieci w każdym wieku, czyli film „Proszę słonia”, na który np. wnuczęta zaprosić mogą dziadków, a dziadkowie - wnuczęta. To jednak także propozycja dla rodziców z pociechami i dorosłej publiczności, lubiącej wspomnienia z dzieciństwa.

O 19.00 w Jutrzence dobre, współczesne kino dla dorosłej widowni czyli „Wilcze echa”. To filmowa nowość w sieci Kin za Rogiem, warto więc zasiąść w miękkim fotelu i zanurzyć się filmową opowieść sensacyjną, która niedawno trafiła na duże ekrany.

Na estradzie

Na potkanie z wielkimi przebojami nie tylko polskiej estrady zapraszamy o godz. 17.00 do sali widowiskowej OKSiT-u. W muzyczną podróż w czasie zabierze nas karkonoska formacja Moliendo Cafe. Posłuchać będzie można przebojów wiecznie młodych w opracowaniu na gitarę, skrzypce, puzon, kontrabas i głos. Grupie znakomitych instrumentalistów towarzyszyć będzie bowiem wokalistka Katarzyna Jiruska. Obok światowych hitów instrumentalnych zabrzmią popularne piosenki choćby: „Być kobietą”, „Na pierwszy znak”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Już nie zapomnisz mnie”, „Moje serce to jest muzyk”, „W moim magicznym domu”, „Pamiętasz była jesień”.

Bilety w bardzo atrakcyjnych cenach.

Do kina - po 5 zł (seans popołudniowy) i 10 zł (seans wieczorny). Na koncert w cenie 5 zł (dla babć, dziadków i towarzyszących im wnucząt) oraz 10 zł - dla pozostałych widzów.

Uwaga! Ilość miejsc na widowni ograniczona. Zalecamy wcześniejszą rezerwację miejsc i kupno biletów w przedsprzedaży. Rezerwacje i bilety do kina: tel. 737321164, bilety na koncert: 757136268. Wydarzenia odbywają się w reżimie sanitarnym.