To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Świąteczny poranek w filharmonii

Świąteczny poranek w filharmonii

Serię świątecznych koncertów w jeleniogórskiej filharmonii rozpocznie już 7 grudnia specjalny Niedzielny Poranek Muzyczny dla dzieci. W tym roku dla najmłodszych melomanów przygotowany został program zatytułowany Nie miały aniołki choinki na święta, opowiadający o tym, co zdarzyło się, gdy w przedświątecznym zamieszaniu do nieba trafił... diabełek. 

Grać będzie zespół kameralny (skrzypce, wiolonczela, instrumenty perkusyjne, fortepian). Zaśpiewają też dziecięce chóry: Złote Nutki ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Jeleniej Górze oraz Cieplickie Trele z PSM I st. im. Janiny Garści w Jeleniej Górze - Cieplicach. Koncert poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz.

Uwaga! Ponieważ grudniowe koncerty dla dzieci od lat cieszą się wielką popularnością, Filharmonia Dolnośląska planuje na 7 grudnia dwa świąteczne Niedzielne Poranki Muzyczne. Pierwszy o godz. 10.30 i kolejny o 12.30.
Dla naszych czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na świąteczny Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Dolnośląskiej. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 4 grudnia, po godz. 13.00. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy!