Sudety o być albo nie być

Koszykarze Sudetów Jelenia Góra w najbliższą niedzielę (20 marca) podejmują u siebie Rawię Rawicz. Stawką awans do kolejnej rundy fazy play-off.

Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Pierwszy mecz wygrali rawiczanie 59:56 i prowadzą w tym pojedynku 1:0. Jeśli jeleniogórzanie chcą liczyć się w dalszej walce, w niedzielę muszą wygrać.

Mecz odbędzie się w hali przy ul. Sudeckiej 42, początek o godz. 18. Klub przygotował atrakcje dla kibiców: osoby ubrane na pomarańczowo, czyli w barwach Sudetów, dostaną w sklepiku popcorn gratis. W przerwie zostanie przeprowadzony konkurs rzutów z połowy boiska. Dla zwycięzcy – 500 złotych nagrody!