To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Stare Dobre Małżeństwo na scenie JCK

Stare Dobre Małżeństwo na scenie JCK

Legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w sobotę, 28 listopada, o godz. 19.00 w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu (śpiew, gitara, harmonijka ustna) na scenie towarzyszyć będą Bolo Pietraszkiewicz (gitary, cajon) i Roman Ziobro (kontrabas, gitara basowa). 

Podczas dwugodzinnego koncertu promującego dwupłytowy album „Mówi mądrość”, nie zabraknie kultowych piosenek uwielbianych przez publiczność, śpiewanych zazwyczaj razem z artystami. Obok utworów takich jak „Topielica” czy „Ogień zapłonie w nas”, które ukazały się na najnowszej płycie zespołu, zabrzmią więc zapewne wielkie hity, takie jak „Blues o 4 nad ranem”, „Jak”, „Komunia” czy „Blues dla Małej”. Fanów SDM na spotkanie z doskonale znanymi im, znakomitymi artystami, specjalnie zapraszać nie trzeba. Młodzi miłośnicy poezji śpiewanej, wieczoru z wielką gwiazdą „krainy łagodności” przegapić nie mogą.
Bilety w cenie 40 zł kupić można w sekretariacie (JCK ul. Bankowa 28/30) oraz na www.jck.pl / zakładka bilety/.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie, jeleniogórski koncert SDM. Informacja, jak można je zdobyć w aktualnym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich” z 17 listopada 2015.