To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Sprawcy pobicia zatrzymani

Sprawcy pobicia zatrzymani

Nie pocieszyli się długo wolnością 19-latkowie z Mirska i Świeradowa Zdroju, którzy w niedzielę popołudniu dotkliwie pobili 40-letniego mieszkańca Mirska. Zatrzymała ich policja, zostali już aresztowani.

29 marca br. około godziny 17. funkcjonariusze policji powiadomieni zostali, że tego samego dnia kilka godzin wcześniej grupa 19-latków pobiła 40-letniego mieszkańca Mirska.

Najprawdopodobniej napad został szczegółowo zaplanowany ponieważ grupa wyrostków zaatakowała mężczyznę od razu jak tylko wyszedł miejscowego baru. W wyniku pobicia mężczyzna doznał licznych obrażeń ciała i musiał zostać przewieziony do szpitala w Lwówku Śląskim. Po przeprowadzeniu wszystkich czynności policjanci zatrzymali sprawców brutalnego pobicia, którzy przebywają w policyjnym areszcie. Za pobicie grozi kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.