font-family:"Times New Roman";
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}

Kolejne zwycięstwo w trzeciej lidze koszykówki męskiej odnieśli zawodnicy KSW Spartakus. Jeleniogórzanie pokonali Tytana Jawor, choć o zwycięstwo musieli walczyć do samego końca spotkania.

Po pierwszych dwóch kwartach podopieczni Joanny Kawalec niespodziewanie przegrywali, choć jak niedawno przekonywała trenerka, jej zawodnicy rozkręcają się dopiero po przerwie. Ta reguła miała swoje potwierdzenie, ponieważ koszykarze Spartakusa po słabym początku, w trzeciej kwarcie wręcz zdeklasowali rywala wygrywając aż 30:6. Miejscowi wzięli się do pracy i pokazali charakter grając agresywną obroną przy tym trafiając z wcześniej przygotowanych pozycji. W ostatniej kwarcie Tytan walczył o wynik, ale będący na fali miejscowi za nic nie chcieli oddać zwycięstwa. Przyjezdni co prawda zbliżyli się na kilka punktów, ale tak szybko jak przewaga Spartakusa została roztrwoniona, tak szybko została powiększona w efekcie końcowym o 11. punktów. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Paweł Kozyra.

KSW Spartakus Jelenia Góra – MKS Tytan Jawor 65:54 (10:16, 6:11, 30:6, 19:21)