Siatkarze KS JG na zero

W rozgrywkach dolnośląskiej ZINA III ligi grupy A mężczyzn nie wiedzie się zawodnikom Klubu Siatkarskiego Jelenia Góra. W czterech meczach nie zdobyli nawet punktu. Wygrali tylko jednego seta, przegrali 12. Taki sam kiepski sportowy bilans mają siatkarze KKS-u Ren-Butu Złotoryja.

W 4. serii zespół KS-u doznał porażki 1:3 w Kamiennej Górze z ekipą KS Sudetów. W takim samym stosunku bolesłaeiecki BTS Elektros pokonał na wyjeźzie siatkarzy ze Złotoryi. Aż cztery drużyny III ligi wywalczyły po dziewięć punktów, ale dzieli ich różny stosunek setów. Liderami są zawodnicy MUKS-u Ikar Legnica (w setach 10:3). Kolejne miejsca zajmują UKS PCO Volley Żarów (9:4), KS Sudety i BTS Elektros (po 10:5).

W najbliższą sobotę, 14 listopada siatkarze z Jeleniej Góry zagrają u siebie z Ren-Butem Złotoryja. Kamiennogórzanie podejmą zespół z Żarowa, ekipa Eketrosu zmierzy się z liderem.

W trzecioligowej grupie B prowadzi team MUKS-u Ziemia Milicka Milicz, w grupie C ZTS-u Ząbkowice Śl.