Siatkarze dołują

W wyjazdowym meczu rundy rewanżowej czwartoligowcy z Klubu Siatkarskiego Jelenia Góra przegrali w Bielawie z ZTS-em Ząbkowice Śl. 1:3. Przyjezdnym udało się zakończyć zwycięsko tylko pierwszego seta (25:16). W pozostałych ulegli 23:25, 23:25 i 17:25.

Wcześniej zespół trenera Wojciecha Lary pokonał strzelińskie Tygrysy 3:0. W konfrontacji u siebie z wiceliderem IV ligi UKS-em Dekoria Świdnica, po lepszych i gorszych okresach gry, jeleniogórscy siatkarze powtórzyli niekorzystny wynik 1:3 z pierwszej rundy.

Po dwunastu spotkaniach drużyna z Jeleniej Góry zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli wśród siedmiu klubów. KS wywalczył 11. meczowych punktów, w setach 17:28, małe punkty 960:1034.