To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rutkowski w półfinale polsatowskiego show

Rutkowski w półfinale polsatowskiego show

Jeleniogórzanin Sebastian Rutkowski zakwalifikował się do półfinału Must be The Music. Wystąpi na żywo już w sobotę – zagłosujmy na talent z Jeleniej Góry.

Rutkowski jest jednym z 32 półfinalistów. Jury wybrało ich z ponad setki tych, którzy przeszli pomyślnie przez eliminacje.

To wielki sukces 13-letniego jeleniogórzanina. Jak zdradził nam tato Andrzej Rutkowski, Sebastiana zobaczymy już w pierwszym półfinale, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Wystąpi w nim ośmiu artystów, dwóch najlepszych wyłonionych w drodze głosowania sms-owego wejdzie do finału.

Jak powiedział tato, chłopak już od jakiegoś czasu pracuje nad półfinałowym utworem. - Tytułu nie zdradzę, ale będzie to polska, ambitna piosenka – powiedział.

Oglądajmy sobotni Must be the music (sobota 9 IV, godz. 20, Polsat) i zagłosujmy na Sebastiana!

Komentarze (7)

bardzo się cieszę z jego sukcesu, ale jest problem, on po prostu nie umie śpiewać.

Brawo Sebastian...jesteś Wielki...

Jak słyszałem go jak śpiewał "Dziwny jest ten świat" to było straszne przeżycie, darł się niemiłosiernie... Pewien uczestnik konkurencyjnego X factor naprawdę pokazał jak się spiewa takie piosenki...

a ja powiem tak oglądałem x factora i na polsacie uczestnik z x factora nie podobalo mi sie jak spiewał juz lepiej spiewał Sebastian wszystko kontroluje te dwa programy i jakos lepsze jest must be the music Sebastian trzymamy kciuki

ja powiem tak... moim zdaniem chlopak jest dobry w tym co robi, ale za szybko mu soda do glowy uderzyla.. zobaczymy czy się wybije, a jezeli się wybije, to jakim będzie człowiekiem, a nie gwiazdą, bo gwiazdą to nie problem być, mając jakiś talent, trudniej przy tym byciu gwiazdą zostać człowiekiem ; )

Ludzie, bez zawiści i zazdrości głosujemy na Sebastiana. Jest bardzo dobry w tym, co lubi robić. Trochę ludzkiej życzliwości.