To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rozmowa o różnicach pokoleniowych

Na bezpłatne szkolenie z zakresu różnic pokoleniowych zaprasza klub Karkonosze Jelenia Góra wraz z działającym przy nim Klubie Biznesu. Odbędzie się ono 21 kwietnia w Termach Cieplickich.

Różnice pokoleniowe to zdaniem managerów jeden z największych problemów z zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Pokoleniu Y (w uproszczeniu – urodzeni w latach 80-tych i 90-tych), którego znaczenie i udział w strukturze zatrudnienia systematycznie rośnie, zarzuca się wiele trudnych z punktu widzenia pracodawców cech charakteru. Najczęściej definiując przedstawicieli tego pokolenia używa się bowiem określeń takich jak: nielojalni, nieodpowiedzialni, niezaangażowani, kwestionujący autorytety, szybko nudzący się przeciwnicy systemu i hierarchii.
Jak w świetle nauki wygląda prawda o pokoleniach obecnych na rynku pracy? Czy różnice są naprawdę tak wyraźne? Jak zarządzać pokoleniem Y? - na te pytania będzie można poszukać odpowiedzi podczas konferencji warsztatowej.
Uczestnicy poznają wyniki najświeższych badań dotyczących różnic pokoleniowych, dowiedzą się, jak budować autorytet szefa oraz w jaki sposób wzmocnić zaangażowanie pracowników z pokolenia Y, poznają metody wzmacniania lojalności pracowników, itp.
Liczba miejsc jest ograniczona. Każda firma współpracująca z KS Karkonosze może delegować 3 osoby. Przedsiębiorcy niezwiązani z Karkonoszami mogą zarezerwować maksymalnie jedno miejsce. Rezerwacja trwa do 18 kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń, których dokonać można bezpośrednio u Konrada Ambrożego, wiceprezesa klubu, bądź pod adresem e – mail konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl