To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rodzinne ciepło w fotografii do obejrzenia w Czekoladziarni

Rodzinne ciepło w fotografii do obejrzenia w Czekoladziarni

Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa Oddział Dolnośląski ma już 15 lat! Ten dobrowolny ruch skupia rodziny zastępcze i adopcyjne, a także ludzi ochotnego i wrażliwego serca. Tych, którzy zaprosili dziecko, dzieci do swojego domu. Czasem tylko na trudny czas w życiu dziecka. Czasem na całe życie. Także tych, którym idea pomocy dziecku jest bliska i wspierają takie rodziny. 

Dominika Podoba z Dąbrowicy w kadrach fotograficznych pokazuje „Rodzinne ciepło” takich domów, otwartych na przyjęcie dziecka. Wernisaż wystawy zaplanowano na 9 grudnia 2016 roku o godzinie 14 w jeleniogórskiej Czekoladziarni przy ulicy Sobieskiego 2. Wstęp wolny!

To spotkanie z fotografią i... gorącą czekoladą w grudniowy dzień będzie okazją nie tylko do wrażeń artystycznych. Spotkanie z rodzinami zastępczymi i adopcyjnymi przybliży ideę rodzicielstwa zastępczego. Taki zamysł bowiem towarzyszył autorce fotografii. 

Wystawę  pokazującą „Rodzinne ciepło” domów otwartych na przyjęcie dziecka do adopcji i rodzicielstwa zastępczego można oglądać w jeleniogórskiej Czekoladziarni do połowy stycznia 2017 roku.