To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rekord Lesika w Czernicy

65,9 % - takie procentowe poparcie uzyskał w wyborach do Rady Gminy w Jeżowie Sudeckim Wacław Lesik z Czernicy. To najlepszy wynik w gminie.

Nowa jeżowska Rada Gminy: T. Karmelita, A. Wolak, A. Kacperski, A. Koza, K. Gawron, T. Szczurowski, K. Lewaszkiewicz, A. Smolarek, K. Tyka, R. Ślimakowski, R. Nowogrodzka, W. Lesik, T. Pałka, H. Trojan, Z. Jurek.


Komentarze (6)

I jak zwykle w Jeżowie będzie osoba z Czernicy i wszystkie drogi będą robione w ... Czernicy jak do tej pory. Pieniążki pójdą w Czernice BRAWO!!!!!

Mam nadzieje że szanowni radni dotrzymają słowa i powstanie chodnik=ścieżka rowerowa Dziwiszów stadion do jeleniej góry iwreszcie będzie można puścic spokojnie dziecko do szkoły a także iśc bez obaw przez wieś. czekamy

Ale wszystko to się zmieni jeśli Pani Ania zostanie wójtem w II turze wyborów

ha ha ha, śmiechu warte, obiecanki, cacanki, zawsze tak jest na początu, że wszystko się obiecuje, Jak Pokój, i Zawiła i cała Platforma parasol nad kandydatką troskliwie trzymają, to parcie na każdą władzę,bo rządzic każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej !

Jeżowianin, gmina Jeżów Sudecki to (Bogu dzięki) nie tylko Jeżów, a to jest Rada Gminy, więc w jej skład wchodzą mieszkańcy gminy a nie jednego umiłowanego Jeżowa. Inwestycje potrzebne są wszędzie!!!
Nie trudno zauważyć że Jeżowianin i Dziwiszow man wyskoczyli z pretensjami, z miejscowości, na które w tej gminie idzie najwięcej kasy. Wiem, są największe, ale gdzieindziej też mieszkają ludzie i też mają swoje potrzeby. Gratulacje dla Radnego Lesika!!!

Pamięć jest ulotna więc zostawiam sobie wszystie ulotki z obietnicami "wybrańców' a rozliczymy sie przy następnych wyborach :evil:
II tura na Wójta dla Pani Konieczyńskiej! Zmiany są konieczne!