To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Przypadki spektakularnych spraw z udziałem nieletnich

Przypadki spektakularnych spraw z udziałem nieletnich

Przypadki spektakularnych spraw z udziałem nieletnich.

1. W styczniu 2009 roku w Jeleniej Górze na terenie jednej z placówek opiekuńczych pięciu nieletnich wychowanków w/w placówki w wieku od 13 do 17 lat działając wspólnie i w porozumieniu znęcali się fizycznie i moralnie nad innym wychowankiem tej samej placówki w ten sposób, że dokuczali mu, przezywali, oblewali zimną wodą pod prysznicem oraz – kiedy spał, oblewali substancją składającą się z pasty do zębów, pianki do golenia, śliny i moczu oraz samym moczem.

2. W lutym 2009 roku w Jeleniej Górze w jednym z Gimnazjów podczas trwania lekcji 14-sto letni uczeń naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusz publicznego w ten sposób, że na zwrócona mu uwagę, aby posprzątał swoja ławkę, podszedł do nauczyciela, a następnie chwytając go za ramiona, zaczął go mocno szarpać tym samym działając na jego szkodę.

3. W lutym 2009 roku w Jeleniej Górze na terenie jednej z placówek opiekuńczych 14-sto letni wychowanek w/w placówki usiłował dokonać rozboju na małoletnim wychowanku tej samej placówki w ten sposób, że podszedł do przebywającego w sali lekcyjnej nieletniego, a następnie chwytając go w pół podniósł go po czym przewieszając go za okno sali znajdującej się na pierwszym piętrze doprowadził go do stanu bezbronności żądając od niego papierosa słowami „ Mam Cię kurwa puścić? Dawaj papierosa…”, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na nadejście od strony budynku szkoły nauczyciela, czym naraził pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Komentarze (1)

100 pał dziennie na gołą dupe,kromka chleba,i kamieniołomy