To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Powiesił się w lesie?

 Powiesił się w lesie?

Mężczyznę w średnim wieku z pętlą na szyi znaleziono dzisiaj po godz. 14:00 w Sosnówce.

Mężczyznę znaleziono w lesie przy jednym z tamtejszych ujęć wody. Na miejsce docierają kolejne jednostki policji, które ustalać będą przyczyny tego zdarzenia. Mężczyznę znalazł jeden z mieszkańców Sosnówki, który od razu powiadomił funkcjonariuszy. - Ciało zostało zabezpieczone, dalej będą prowadzone czynności wyjaśniające tą sprawę - mówi podinsp. Edyta Bagrowska z KMP Jelenia Góra.


 
 Powiesił się w lesie?

Komentarze (22)

żal ludzi......................

Kondolencje dla bliskich...a swoja drogą to te zdjęcia to chyba zbędne. Chyba, że sie mylę droga Redakcjo - bez przesady. Nic nie wnoszą do artykułu...więc po co je umieszczać dla jednego kliknięcia na Wasz Portal więcej? Jeśli tak to mój wzrok nie zagości tu u Was więcej...

również uważam ,że takie zdjęcia są zbędne!!!

nie widać twarzy więc jaki problem?

kondolencje dla rodziny...
a co do fotografa to brak poszanowania dla godności ludzkiej

Nikomu człowiek nie dogodzi , jakby było samo drzewo źle ,zasłonięta twarz wisielca źle :(((

Trzeba być debilem żeby takie zdjęcia zamieścić nawet FAKT takich nie zamieszcza !

Nie widać twarzy !!! Ludzie, skąd wy wypłyneliście. Przecież to nie jest naruszanie jakiejkolwiek godnosci człowieka ! Jest tragedia i owszem, z mojej strony głębokie wyrazy współczucia dla rodziny, ale nie wpadajmy w jakieś paranoje z tymi zdjęciami !!! To jest wszędzie na świecie norma. Ja wiem, zaraz ktoś napisze, że my nie mieszkamy we Wrocławiu czy w Warszawie tylko w dziurze Jeleniej Górze i tu, w naszych regionalnych portalach tak nie powinno być. masakra :)

Myślałem, że w publikacji zdjęć to NJ są bardziej etyczne niż tabloidy! Wcześniej ciało topielca, teraz wisielec, ... Co następne?

Teraz ciężki czas dla rodziny. Wyrazy współczucia ! (*) (*) (*)
Co do zdjęć, to nie przesadzajcie ludzie. Uważam, ze dobrze, ze są. Dają do myślenia...

Idioto - autorze artykułu. Przecież to zwykłe samobójstwo a ty to obnażasz. Pomyśl człowieku zanim wrzucisz coś podobnego. Samobójstw jest bardzo dużo. Najlepiej dać to na pierwszą stronę. Nawet najgłupsze tabloidy nie zniżają się do takiego poziomu. Mam nadzieję, że rodzina rozliczy się z tobą

Takich zdjeci sie po prostu nie zamieszcza. Rowniez ze wzgledu na rodzine zmarlego. Jesli Redakcja NJ o tym nie wie, to powinno sie im zamknac bude. Wstyd, hanba. A komentatorzy, ktorzy pisza, ze "przeciez nie ma twarzy" sa nieludzcy, bezmyslni i chorzy na glowe.

Z racji swojego zawodu dużo podróżuję po naszych drogach i stąd duże prawdopodobieństwo, że zginę w wypadku samochodowym i nie życzył bym sobie fotografowania moich zwłok więc moje pytanie do Pana redaktora brzmi: "Czy w takim wypadku na czole mam sobie nakleić ostatkiem sił wielka kartkę z Zakazem fotografowania?" i to nie jest pytanie retoryczne a trochę wysiłku aby odpowiedzieć na mój komentarz by sie przydało. Pozdrawiam

redakcjo!
A co z etyką zawodu?!Takich zdjęć siE po prostu nie zamieszcza!!!!Co z poszanowaniem godności człowieka nawet jeśli już martwego?
GWIZDY DLA WAS!!!!

strone nj24 wlasnie dodalem do filtru rodzinnego aby moje dzieci nie byly narazone na takie widoki

O i tak powinni samobójcy kończyć a nie pod pociągiem-super.

Zamieszczenie tych zdjęć (także tego na okładce z wcześniejszego numeru- martwego chłopca którego wyławiają z wody) to kompletny brak profesjonalizmu z Państwa strony, nie wspominając celowo o braku znajomości zasad etyki dziennikarskiej, o której najwyraźniej nie macie pojęcia. Rozumiem że takie działania mają prowadzić do zwiększenia zysków, ale jak na razie więcej na tym straciliście. Rodzinom zmarłych należą się od Państwa przeprosiny, ale na to już raczej zabraknie wam odwagi. Prościej zamieścić przecież zdjęcie..

Co jest na tym zdjęciu nie tak? Jeśli tak Cie uraziło to zdjęcie to zobacz najnowsze wydanie angory gdzie na pierwszej stronie jest pokazane jak policjanci wynoszą ciało jakieś dziewczyny z wyspy. Jej głowa jest oblana krwią. Ja na tym zdjęciu nie widzę nic nadzwyczajnego, nie pierwsza osoba targnęła się na swoje życie. Jeśli ktoś nie radzi sobie lub nie chce żyć to trudno.. lepsze jednostki wypierają słabsze. Oglądnij sobie wiadomości gdzie pokazują ludzi, którzy umierają z powodu głodu. Tak samo możecie im pomóc jak temu panu ze zdjęcia.

Szatan daje się we znaki :evil:

Znałam tego chłopaka i jest to dla mnie koszmar ogladać takie zdjęcie a co dopiero poczuje rodzina jak przypadkiem to zobaczy???????? Zero godności dla drugiego człowieka. Spadacie na psy!!!!!!!!!!!