To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Potrącił kobietę na chodniku

Starsza kobieta trafiła do szpitala po tym, jak potrącił ją volkswagen. Działo się to dzisiaj na chodniku w centrum Szklarskiej Poręby.

- 82-letnie kobieta szła chodnikiem. Nie zauważył jej kierowca volkswagena, który cofał. Doszło do potrącenia – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Było to dzisiaj ok. godz. 11. przy ul. Jedności Narodowej w Szklarskiej Porębie. 82-latka została przewieziona do szpitala, ma złamaną rękę i zwichniętą nogę. - Kierowca volkswagena był trzeźwy – mówi E. Bagrowska.

Komentarze (4)

A możeby tak wysłać tego kierowcę do okulisty skoro cofając nie widzi ludzi.Oczywiście zaliczą to do kolizji ponieważ w szpitalu założą babci gips na rękę i nogę i odeślą do domu Brak pobytu 7 dni w szpitalu.A babcia nacierpi się bólu.A kierowca ma w nosie poszkodowaną.

Chodnik to miejsce dla pieszych czy kierowcy o tym nie wiedzą.W całej Europie o tym wiedzą i to szanują a u nas buraki za kierownicą mają wszędzie mało miejsca. Oczywiście buraki bo są także kierowcy normalni, którzy zatrzymują się przed pasami jak widzą stojących czekających na przejscie. Ale buraków jest dużo więcej.

co robią samochody na chodnikach w Szkalrskiej Porębie??? Pytam się, kto do jasne cholery zrobi w koncu porządek w tym mieście???Był kiedys tu prawdziwy stróż prawa z powołania! z całym szacunkiem podam ksywę Wichur, każdy pamięta! Tyle w temacie!

Biedny kierowca volkswagena. Nie było go widocznie stać na czujnik cofania i oczy dookoła głowy.