Postraszyli faworyta

W dzisiejszy wieczór w 11. kolejce I ligi koszykarzy Sudety postraszyły w Krośnie miejscowy MOSiR, który jest rewelacją sezonu. Ostatecznie górą byli jednak gospodarze.

W pierwszej połowie inicjatywa należała do gospodarzy, ale w trzeciej kwarcie zawodnicy trenera Ireneusza Taraszkiewicza odwrócili losy meczu. Dzięki skutecznej grze jeszcze na dwie minuty przed końcem Sudety wygrywały 64:59, ale końcówka spotkania należała do gospodarzy, którzy wygrali ostatecznie 71:68. W środę Sudety podejmują Znicz Pruszków.

MOSiR KROSNO – SUDETY 71:68 (23:17, 14:15, 11:22, 23:14)

SUDETY: Samiec 9, Matczak 8, R. Niesobski 15, Wojdyła 15, Czech 12,. Ł. Niesobski 6, Grygiel 3.