To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Poranki z Reksiem w „Muflonie”

Poranki z Reksiem w „Muflonie”

Po wakacyjnej przerwie rozpoczyna się kolejny sezon z Porankami Rodzinnymi w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze-Sobieszowie. Przez kolejnych dziesięć miesięcy razem z wesołym Reksiem dzieci poznają najciekawsze tajemnice cywilizacji.

W Jeleniej Górze tylko w Miejskim Domu Kultury „Muflon” podczas Poranków Rodzinnych można obejrzeć najpiękniejsze polskie kreskówki, z którymi dorastają kolejne pokolenia. Każdy z poranków to godzinna lekcja wyobraźni dla dziecka oraz przygody znanych i lubianych bohaterów, które są wolne od przemocy. Ale to nie wszystko! Po projekcjach doświadczeni animatorzy zapraszają dzieci i rodziców na warsztaty plastyczne. Wybierają animacje sprzed lat, pełne barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Spotkanie trwa około 60 minut i wzbogacone jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu ze swoimi pociechami.
Pierwszy z poranków, który odbędzie się w niedzielę, 27 września, o godz. 12.00, nosi tytuł „Reksio i KOŁO”.
Podczas spotkania mali odkrywcy dowiedzą się o największym wynalazku wszech czasów, czyli o kole. Odpowiedzą na pytania, kto i kiedy je wynalazł, do czego służyło i czy możliwe są jego nowe zastosowania. Nie zabraknie twórczych zabaw, niespodzianek oraz konkursów.
Wstęp na poranek kosztuje 10 zł od dziecka (opiekunowie bezpłatnie). Ilość miejsc jest ograniczona - prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. Uwaga: ważność rezerwacji wynosi trzy dni. Rezerwacja i sprzedaż biletów odbywa się w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00- 20.00, tel. 75 755 37 70.
Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych, bezpłatnych wejściówek na wrześniowy Poranek z Reksiem. Informacja, jak można je zdobyć, w aktualnym wydaniu "Nowin Jeleniogórskich" z 22 września 2015.