To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Poranki rodzinne w „Muflonie”

Poranki rodzinne w „Muflonie”

Po wakacyjnej przerwie MDK „Muflon” rozpoczyna kolejny cykl Poranków Rodzinnych – z nowymi książeczkami, nowymi pomysłami i mnóstwem niezwykłych zabaw i ciekawych warsztatów. Pierwsze spotkanie już w niedzielę 28 września o godz. 12.

W tym roku razem z Bolkiem i Lolkiem wyruszymy w podróż dookoła świata – podczas bajkowych przygód uczestnicy poznają kontynenty, kraje bliskie i dalekie oraz kulturę i zwyczaje ludzi, którzy w nich mieszkają. Spotkamy ducha szkockiego zamku, legendarnego Yeti ukrywającego się w Himalajach, groźnego goryla mieszkającego u stóp Kilimandżaro, popłyną rzeką Orinoko i zatańczą Zorbę na greckim Olimpie.
Podczas wrześniowego spotkania Bolek i Lolek zaprowadzą uczestników do piramidy pełnej niebezpiecznych labiryntów. – Odkryjemy tajemnicę faraona, dowiemy się dlaczego mumie noszą bandaże, kto kąpał się w mleku i co na pustyni robi fatamorgana – zapowiadają organizatorzy. Nie zabraknie też warsztatów plastycznych, zabaw i niespodzianek.
Wstęp: 10zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Liczba miejsc ograniczona – konieczna jest wcześniejsza rezerwacja i zakup biletów. Uwaga – ważność rezerwacji wynosi trzy dni – prosimy o terminowe regulowanie należności.
Sprzedaż biletów i rezerwacje w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8. – 20., tel. 75 755 37 70
Patronat medialny nad Porankami Rodzinnymi sprawują: Nowiny Jeleniogórskie, Telewizja DAMI oraz Muzyczne Radio. Poranki wspierają: Termy Cieplickie Sp. z o.o., Czekoladziarnia, Jelenia Plast Sp. z o.o., Lillop poduszki dla dzieci, Hotel Gołębiewski, Sklep Mały Bucik.