To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Poranek z Reksiem i Mikołajem

Poranek z Reksiem i Mikołajem

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza na Mikołajkowy Poranek Rodzinny w najbliższą niedzielę, 13 grudnia. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu „Reksio Odkrywa Tajemnice Cywilizacji”. Grudniowy poranek zatytułowany jest „Reksio i MODA” i odbędzie się dwukrotnie jednego dnia - o godz. 10.00 i 12.00. Na uczestników czekają dodatkowe, świąteczne atrakcje.

Na najmłodszych będzie czekać Mikołaj ze swoimi pomocnikami aniołami, które nauczą dzieci i rodziców świątecznej piosenki. Uczestnicy Poranka napiszą też najpiękniejsze życzenia do aniołów, które zawisną na choince.
Organizatorzy zachęcają, by na to wyjątkowe spotkanie przebrać się w stroje anielskie, przypominając jednocześnie, że anioły wcale nie muszą być białe.

Wstęp: 10 zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Ze względu na duże zainteresowanie porankami organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc. Uwaga: ważność rezerwacji wynosi trzy dni. Rezerwacja i sprzedaż biletów w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

plakat-porankowy-725x1024.jpg