To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pomóż zidentyfikować tego mężczyznę

Pomóż zidentyfikować tego mężczyznę

Zielonogórska policja prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny i prosi o pomoc osoby z naszego regionu. Zwłoki mężczyzny wyłowiono z Bobru pod koniec lipca.

Policja wystosowała komunikat w tej sprawie, któego treść zamieszczamy poniżej.

„Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze prowadzi czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny, które zostały wyłowione w dniu 26.07.2010r z rzeki Bóbr na tamie w miejscowości Krzywa. Były one w stanie znacznego rozkładu.

Ujawnione zwłoki to zwłoki mężczyzny w wieku 50-60 lat. Ubrany był we wzorzystą koszulę przedstawiającą liście koloru brązowo-żółto -ciemnobrązowego oraz papugi koloru czerwono-żółtego z metką firmy ST Sant Angelo, spodnie dresowe długie, koloru ciemnozielonego ze sznurkiem na ściągaczu w pasie z metką firmy Marvis sports wear.

W wyniku przeprowadzonych badań antropologicznych odtworzono przypuszczalny przeżyciowy wygląd twarzy w/w mężczyzny. W związku z powyższym prosimy osoby, które rozpoznają mężczyznę na umieszczonym wizerunku o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze ul. Partyzantów 40 pokój 39 tel. 68 3252163 lub 68 3252150”.

 

 
 
Pomóż zidentyfikować tego mężczyznę
Pomóż zidentyfikować tego mężczyznę