To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Policja poszukuje świadków

Policjanci z Karpacza poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 24 lutego 2011 roku około godziny 14.30 w Podgórzynie w rejonie skrzyżowania z Cieplicami i Sobieszowem.

Mężczyzna w wieku około 25-30 lat jadąc czerwonym samochodem osobowym (bdb) najechał na tył samochodu marki Peugeot 106, którego to kierująca zatrzymała się na wysokości przejścia dla pieszych, aby przepuścić jadące z prawej strony pojazdy.

W związku z powyższym wszystkie osoby, które widziały przebieg tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat proszone są o kontakt z funkcjonariuszem z Komisariatu Policji w Karpaczu , ul. Obrońców Pokoju 2b osobiście lub telefonicznie pod nr 75/76-19-402.
 

Komentarze (1)

Jak mam się dodzwonić pod wskazany numer, skoro to jest numer na dyżurkę. W Karpaczu od dnia 1 lutego br, zlikwidowano etaty dyżurnych. Po godzinie 15.00 nikt nie odbierze telefonu. Karpacz od tej chwili praktycznie nie posiada policji. Ktoś za taką decyzję powinien beknąć włącznie z włodarzami Karpacza i Podgórzyna. Turystyczne miasto pozbawione całodobowej obsługi interesantów. Może już w końcu czas aby zlikwidować etat Komendanta Miejskiego albo w końcu wybrać kogoś, kto nie ma korzeni rodem z PRL-u łącznie z myśleniem. Dla ludzi z tamtego okresu nie powinno już być stanowisk decyzyjnych w kraju, który chce uchodzić za demokratyczny. Więc nie wprowadzajcie w błąd ludzi i podajcie inny numer, najlepiej właśnie do KMP w Jeleniej Górze. Karpacz zaczyna się robić wiochą jaką od kilku lat rządów " czerwonych" jest Jelenia Góra.