To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pokazowy ślub w Norweskiej Dolinie

Pokazowy ślub w Norweskiej Dolinie

W sobotnie popołudnie każdy, kto tylko zamarzył mógł wziąć udział w ślubnym przyjęciu. Na próbny ślub zapraszali organizatorzy z Norweskiej Doliny w Szklarskiej Porębie. 

„Wymarzony ślub” to impreza zorganizowana z myślą o parach szykujących się do zawarcia małżeństwa. W tym dniu pary mogły nieodpłatnie skorzystać z doświadczenia i wiedzy osób pracujących w branży ślubnej. Goście mieli okazję porozmawiać florystami, fotografami czy DJ’ami. Swoimi radami służyły także specjalistki od wizażu, makijażystki i fryzjerki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się spotkania z konsultantkami ślubnymi, które zawodowo organizują weselne przyjęcia i ślubne ceremonie.
Dzień ślubny w Norweskiej Dolinie był także inspiracją oraz możliwością zapoznania się z najnowszymi trendami. Zaprezentowany wystrój ślubnej sali, kwiatowe aranżacje, niestandardowe pomysły na sesje zdjęciowe czy weselne menu pokazały, że niewiele mają wspólnego z tradycyjnymi weselami z początku XXI wieku.
„Dzień ślubny w Norweskiej Dolinie” nie był jedynie cyklem spotkań i rozmów. Goście mogli poczuć się niemal jak na prawdziwym przyjęciu. W zaaranżowanej sali kongresowej odbyła się inscenizacja ceremonii ślubnej. Przy dźwiękach muzyki na żywo można było skosztować tortów weselnych przygotowanych przez francuskiego mistrza cukiernictwa. Nie zabrakło też panien młodych, gdyż jednym z punktów programu był pokaz mody ślubnej.
Impreza pozwalała na poznanie ślubu i wesela od kulis, była także dawką wiedzy, cennych rad i inspiracji. Ci którzy jeszcze bardziej chcieli poczuć weselną atmosferę mogli wziąć udział w improwizowanym „weselu” i do białego rana bawić się przy muzyce na żywo
„Wymarzony ślub” to także wydarzenie, które uświadomiło, że współczesne śluby i wesela przeszły ogromną metamorfozę na przestrzeni ostatnich lat. Dzisiejsze przyjęcia i ślubne przygotowania to nie tylko ważne wydarzenie w życiu pary młodej, ale także niemałe przedsięwzięcie organizacyjne.

Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu Nowin Jeleniogórskich z 14 maja 2019 r.  

MK (1).jpg
MK (2).jpg
MK (3).jpg
MK (4).jpg
MK (5).jpg
MK (6).jpg
MK (7).jpg
MK (8).jpg

Komentarze (2)

I tak po dwóch latach każde z kochających się dzisiaj na zabój małżonków szuka przygody z innym partnerem, więc po co to wszystko.

Nie wszyscy sie puszczają jak twoja druga połowa.