Pogrom PGE Turowa

Drugiej porażki w sezonie doznali koszykarze PGE Turowa Zgorzelec. Tym razem lepsi od drużyny trenera Saso Filipovskigo lepsza okazała się Polpharma Starogard Gd., którą prowadzi były szkoleniowiec zgorzelczan Mariusz Karol.

PGE Turów z przebiegu całego meczu był zespołem gorszym, a mecz ustawiła pierwsza połowa, którą goście przegrali 32:51. Po przerwie "czarno-zieloni" zblili przewagę rywali do 11 punktów, ale na więcej nie było ich stać. Ostatecznie Polpharma zwyciężyła 84:64, odnosząc 6. wygraną z rzędu. Najskuteczniejszym graczem w ekipie ze Zgorzelca był Damir Milijković, zdobywca 18. punktów.

W kolejnym meczu PGE Turów podejmie 11. listopada Sokołów Znicz Jarosław.