To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Po cieplickim Tesco nie Netto, a Aldi

Po cieplickim Tesco nie Netto, a Aldi

Nowy dyskont Aldi zostanie otwarty jeszcze w grudniu. W ten sposób zostanie zagospodarowany pawilon po Tesco przy ul. Wolności w Cieplicach. Ta marka w sklepie po Tesco dziwi, bo przecież to duńska sieć dyskontów Netto miała przejąć obiekty po angielskiej sieci handlowej. 

 

Pawilon przy ul. Wolności jest poddawany gruntownej modernizacji – zewnętrznej i wewnętrznej. Na ogrodzeniu przy parkingu właściciel zapowiada otwarcie sklepu Aldi (oraz zachętę do aplikowania do pracy). Iwona Stolarczyk, specjalistka ds PR w Aldi Sp. z o.o.  poinformowała nas, że otwarcie ma nastąpić w grudniu. W dużym obiekcie po Tesco dyskont Aldi zajmie jedynie część powierzchni, w drugiej będzie market z innej branży.

 

Aldi ma w Polsce 141 sklepów i zamierza nadal inwestować. - Mamy ambitne plany rozwoju sieci na najbliższe lata, w ramach których do końca 2022 roku chcemy potroić liczbę otwieranych sklepów. Oczywiście, jest to uzależnione od wielu zmiennych i dajemy sobie prawo do bieżącej aktualizacji. Jak pokazują wydarzenia ostatnich miesięcy na świecie, sytuacja może dynamicznie zmieniać się, ale to jest cel, do którego dążymy. Minione dziesięciolecie stworzyło podwaliny do tego kroku, jesteśmy gotowi do przejęcia nowych obiektów czy działek pod budowę – poinformował Oktawian Torchała dyrektor generalny Aldi w Polsce.

aldi2.jpg
aldi1.jpg

Komentarze (29)

No pisiorki do ataku !!!

W Aldi taki sam śmietnik jak w Biedronce.

Nigdzie nie ma takiego cyrku jak w biedrze. Jakość towarów też lepsza

W Biedronce panuje bałagan, bo z zatowarowaniem przesadzono. Przez to jest ciasno i też niebezpiecznie, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, gdy alejki dodatkowo zastawiane są stojakami z towarem, a oprócz tego widłakami z paletami i towarem do wyładowania.

W Aldi panuje porządek. Zdarza się, że towar wyłożony do stojących koszyków jest porozrzucany, wyjęty z pudełek, opakowań, ale to już wina klientów.

Świetna wiadomość. Przynajmniej lokal nie będzie stał pusty, a okoliczni mieszkańcy ucieszą się, że będą mogli robić zakupy w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Wystarczy zobaczyć co się dzieje w BIEDRONCE w Mysłakowicach...Ścisk,nie ma jak przejść bo palety z towarem stoją po środku.Klienci bez maseczek, a płynu do dezynfekcji rąk i rękawiczek przy wejściu nie ma!!!Jak się upomnisz o płyn to zdziwienie...jaki płyn???

Zawsze możesz wybrać inny sklep niż biedronka i nie mieć problemu z bałaganem w sklepie lub płynem do dezynfekcji
Masz małe osiedlowe sklepy to wspieraj ich i tam kupuj a nie idziesz do biedronki i na nią gadasz ,piszesz.
kupuj gdzie indziej !!!

Proszę zgłosić o tum fakcie na infolinie biedronki lub emailem sa na stronie dyskontu. Kierownik regionu sprawdzi sytuacje i spróbuje to zmienić

Słyszałam, że ten drugi sklep to podobno Pepco. Fajnie by było. Ktoś wie czy to prawda?

Ja słyszałam o dwóch dodatkowych, Pepco i Rossman. Trzymam kciuki żeby tak było

Raczej ich nie będzie bo za mały metraż ma ten budynek na takie sklepy a i tak praktycznie na Aldi jest na styk

Z tych dwóch wolałabym Pepco. W Cieplicach nie ma wogole sklepu z ciu****i dla dzieci.

Byłam w tym sklepie i nawet, jeśli się tak z zewnątrz wydaje, to taki mały to on nie jest.

Przeczytaj dobrze artykuł oprócz Aldi będzie jeszcze jeden market a nie dwa także nie trzymaj kciuków bo tylko jeden jeszcze będzie

no to ładnie aldi popłynie bo tam zawsze zalewało jak było tesco.

Bardzo nie lubiłem robić zakupów w Kaufladzie, z uwagi na nieprawdopodobną ciasnotę, do czasu, kiedy (jak sądzę) w wyniku epidemii, nie poczyniono kroków dla powiększenia wolnej przestrzeni. Niestety, po niedługim czasie czar prysł i już zaczyna się "towarować" alejki - czyli liczy się zysk i tylko zysk...

Das ist sehr gut. Wir haben neue supermarket.

Lieber Hose :hast Du in die Hosen gemacht? Deine Grammatik ist schlecht.Du sollst weiter lernen.Weisst Du daa bedeutet Hose?

[quote=niam-niam]Lieber Hose :hast Du in die Hosen gemacht? Deine Grammatik ist schlecht.Du sollst weiter lernen.Weisst Du daa bedeutet Hose?[/quote]
Entschuldigung:das, nicht DAA.

[quote=niam-niam]Lieber Hose :hast Du in die Hosen gemacht? Deine Grammatik ist schlecht.Du sollst weiter lernen.Weisst Du daa bedeutet Hose?[/quote]
Entschuldigung:was, nicht DAA.

Przecież TESKO stało na górce. To jak mogło zalewać. Jak już coś piszesz to dokładnie.

Zalewało i to solidnie.

Aldi lepsze od netto, czekolady, sery, smaczniejszy...

W bierze wszystko do czegoś podobne, nawet coca cola inaczej smakuje

marka w sklepie po tesco dziwi... co za bezmozg to pisal. Tesco nie istnieje tam ponad 2 lata

Ciekaw jestem, czy kiedyś wyjdzie na jaw, jak bardzo pisowski rząd jest przesiąknięty rosyjską agenturą. Oni cały czas metodą salami realizują proces odsuwania Polski od UE. Wypowiedź Ziobry jest kolejnym odciętym plasterkiem, tym razem dość grubym. Dlatego może to otrzeźwi co bardziej zaślepionych wyznawców sekty pisowskiej.

Oby było też Pepco . Rossmann jest na Orlim . Jak będzie Pepco to nachlam się z radości

no to sie nachlasz

"w drugiej będzie market z innej branży" - czyżby miniTESCO? Do czego to doszło?
TESCO było tu świetne. I była miła obsługa.