To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pijana wpadła samochodem do rowu

Wczoraj policjanci z Lwówka Śląskiego, otrzymali zgłoszenie, że w Płóczkach koło Lwówka leży w rowie samochód. Po przyjeździe patrolu policji okazało się, że jego kierowca – kobieta - ma problemy z.....wysłowieniem się.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie po godzinie 24. Zadzwoniła do nas anonimowa osoba, która powiadomiła nas o tym zdarzeniu – mówi Marek Madeksza, rzecznik lwóweckiej policji.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że obok samochodu stoi kobieta. To mieszkanka gminy Bolesławiec. Kobieta była tak pijana, że miała problemy z wysłowieniem się. Na komendzie policji w trakcie przesłuchania, przyznała się do tego, że to ona kierowała samochodem. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że kobieta ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kiedy poczuła się na tyle dobrze, że mogła już ustać na nogach nie chwiejąc się, to policjanci zwolnili ją do domu.

Samochód, którym jechała mieszkanka gminy Bolesławiec został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Kobieta straciła prawo jazdy i czeka ją jeszcze sprawa karna przed lwóweckim sądem.

Komentarze (6)

Może jednak Płuczki?

Zabrać prawo jazdy dożywotnie i rok pozbawienia wolności , może by się ludzie opamiętali że narażają życie innych siadając za kierownicą po alkoholu !!!

Płóczki - dobrze napisane

Wioska nazywa się PŁÓCZKI przez "ó",czyli "O" z kreską.Nie szukajcie tutaj błędu,którego nie ma w tej nazwie wioski.

i oto taki wlasnie mamy kraj. ogła już ustać na nogach nie chwiejąc się, to policjanci zwolnili ją do domu." Przeciez to sa jakies zarty. Mogla kogos zabic, okaleczyc i zniszczyc zycie.. tymczasem wypuszczaja takie pijane "cos" i jak jutro ja zatrzymaja to moga dac jej 500zl mandatu za brak uprawnien. to jest przeciez totalnie chory kraj..

Czyżby żona Gipsiaka?