To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Piechowice: wybory dopiero 19 grudnia

W Piechowicach trwa pospieszne rozlepianie obwieszczeń o przełożeniu drugiej tury wyborów burmistrza z 5 na 19 grudnia. Władze miasta obawiają się, że informacja i tak nie dotrze do wszystkich zainteresowanych.

- Do internetu nie każdy zagląda. Wielu starszych ludzi z niego nie korzysta – mówi sekretarz miasta Miłosz Kamiński (na zdjęciu z obwieszczeniem). Obawia się, że sporo osób pójdzie na wybory i zastanie zamknięte drzwi, a potem pójdzie do Urzędu Miasta, który w niedzielę także będzie zamknięty.

Przypomnijmy, że przesunięcie drugiej tury o dwa tygodnie to wynik rezygnacji z kandydowania Stanisława Ejnika. Zastąpi go Witold Rudolf, który w pierwszej turze miał trzeci wynik. Jego rywalką będzie urzędująca burmistrz Zofia Grabias-Baranowska.

Szerzej o rezygnacji S. Ejnika i przełożeniu wyborów w najbliższych papierowych Nowinach Jeleniogórskich, które będą w sprzedaży od wtorku, 7 grudnia.

Komentarze (5)

Mam nadzieję, że pomimo Pana(Panie Kosiorowski) osobistych sympatii do obecnej pani burmistrz artykuł będzie rzetelny i obiektywny i bez złośliwych wtrętów o tzw. niedyspozycji (tak jak w pana poprzednim info dotyczącym tej sprawy)

Witold Rudolf jest przystojnym i rozsądnym męższczyzną. Ma normalną rodzinę. Mieszka w Piechowicach w pięknym domu. Posiada wyższe wykształcenie i samorządowe doświadczenie. Wad brak. Kto go zna ten wie, że to porządny i normalny człowiek, któremu warto dać szansę. Postawcie na poważnego i dobrego człowieka, a też wygracie!!!

Czy będąc radnym w kadencji 1994-1998 /lub wcześniej/ ma się w roku 2010 doświadczenie samorządowe?A gdzie p.Rudolff pracował i pracuje,kim jest?
Czy ludzie mieszkający w "brzydkich"
domach są gorsi i mają "nienormalną"
rodzinę? Co to znaczy????

Panie S. nie widział Pan od razu , że nie chce startować w II turze wyborów , czy poprostu dopiero teraz Pan sie obudził i poprostu przetrzeźwiał ???
Proponuję aby to własnie PAN EJNIK pokrył koszty tego zamieszania. Pozdrawiam Wszystkich " polityków " a mraczej tych , którzy bawią się w politykę bo w innych dziedzinach życia jakoś nie mogą sie odnaleźć.

Każdy czyta informację o Panie Rudolfie jak chce. Jak komuś nie pasuje to durne pytania zadaje. Pan Witold jest zbyt rozsądnym człowiekiem żeby kogokolwiek obrażać lub poniżać. Przedstawiono jego osobę jako porządnego człowieka, który sam do wszystkiego dochodził poprzez ciężką pracę. Ja rozumiem, że kombinatorów może to denerwować, ale to już ich problem. Z tego co się orintuję to Pan Rudolf jest kierownikiem wydziału rolnictwa w urzędzie w Lwówku Śląskim od kilkinastu lat i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród społeczeństwa Lwóweckiego i Piechowickiego. Pozdrowienia dla Boba