To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Perkusyjny hałas na ulicy

Perkusyjny hałas na ulicy

Pohałasują trochę na rynku we Wleniu. Ale tylko szlachetnie, pięknymi dźwiękami. Już w najbliższą sobotę, 25 lipca, w ramach kulturalnego programu „Lato na bruku”, przy ratuszu zabrzmią „Rytmy Ziemi”. Od godz. 17. do 19. trwać będzie muzyczna zabawa dla dzieci i młodzieży z udziałem artystów, którzy zaprezentują, jak poczuć można puls dźwięku i dać się porwać energetycznym rytmom.

Zajęcia gry na bębnach, talerzach i przeszkadzajkach, czyli warsztaty perkusyjnego hałasu ulicznego poprowadzą Tomasz Kujawa i Aleksandara Gołaj. Jeśli zabawa rozkwitnie wakacyjne spotkanie zakończy parada perkusyjna wokół wleńskiego rynku.

Żeby wziąć udział w bezpłatnej zabawie wystarczy pojawić się na rynku. Ilość uczestników warsztatów jest jednak ograniczona. W przypadku niesprzyjającej pogody impreza zostanie przeniesiona do sali widowiskowej ośrodka kultury.

Uwaga! Ze względu na stan epidemii, uczestników imprezy obowiązują obostrzenia sanitarne określone regulaminem opublikowanym na stronie internetowej: oksit.wlen.pl

lato_na_bruku.png
Rytmy Ziemi we Wleniu.png