To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Owsiak pozdrawia Jelenią Górę

Owsiak pozdrawia Jelenią Górę

Przedstawiciele Stowarzyszenia All-Ternatywa gościli w sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. Organizator przedsięwzięcia Jerzy Owsiak podpisał gadżety, które będą licytowane podczas finału w Jeleniej Górze i pozdrowił mieszkańców.

Delegacja pojechała przede wszystkim po to, by przygotować identyfikatory dla wolontariuszy. Młodzi jeleniogórzanie spotkali się też z szefem „zamieszania” Jurkiem Owsiakiem, który nagrał z nimi krótki film. Zamieszczamy go poniżej.

Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 10 stycznia. Co nowego? W tym roku darczyńcy będą mogli przekazać datki nie tylko w formie tradycyjnej – wrzucając pieniądze do puszki. Mogą wesprzeć działania orkiestry... kartami płatniczymi. – Dziesięciu wolontariuszy naszego sztabu zostanie wyposażonych w terminale – informuje Michał Piasecki, szef sztabu w stowarzyszeniu All-Ternatywa. – Będą oni specjalnie oznakowani: obok tradycyjnego identyfikatora oraz arkusza z czerwonymi serduszkami dla darczyńców, każdy wolontariusz z terminalem będzie miał na sobie koszulkę informującą, że przyjmuje datki przekazywane kartami płatniczymi. W trosce o bezpieczeństwo transakcji, każdy terminal będzie oznaczony naklejką z hologramem WOŚP. Logo Orkiestry będzie także wyświetlane na ekranie urządzenia w trakcie transakcji.
Szczegółowy program finału WOŚP w Jeleniej Górze podamy wkrótce. Dochód z tegorocznego finału będzie przeznaczony na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

See video

Komentarze (54)

Zaraz się wysypią z prawackie ścierwa na usługach starego ukraińskiego Żydka,gnoma z brzuchem do kolan,czarnymi zebami i kudłami sterczącymi z nosa i uszu na usługach Moskwy ,każacego się tytułować Prezesem.No, słu****y pierwszej szmaty :D

Róbta co chceta, ale od mojej kasy, od złotego melona, mrówki całej i jasne sprawy odpieptrza się, poza tym chlajta, ćpajta i w błocie się taplajta, SIEMA.

Na tece nie daję od 50 lat do skarbonki zawsze.

Ja tez.Owsiakowi zawsze.Niech sobie dobrodzieje w sutannach pyskuja.To mnie jeszcze bardziej mobilizuje.

wiadomo, że Owsiakowi i jego hucpie nie dam ani złamanego grosza, innych zachęcam, żeby zrobili podobnie.

ojojoj-strach padłna WOŚP, $ zachecił,taki autorytet :D

Owsiak nie rozliczył się nigdy ze spółek córek fundacji WOŚP czyli "złoty melon" "mrówka cała" itp. Przepływy finansowe między tymi spółkami są co najmniej dziwne :) Nie rozliczył się nigdy ze swojej floty luksusowych aut, domu w Warszawie, i apartamentowca swojej żony. Nie rozliczył się z zatrudniania członków rodziny oraz podróży po świecie. Warto przypomnieć, że bloger podany przez niego do sądu wygrał sprawę :) a jurek owsiak nie zechciał odtajnić dokumentów finansowych. Skoro są takie czyste? to czemu tego nie zrobił ? Każdy sprzęt darowany przez WOŚP jest wydzierżawiony lub wynajęty, często jest tak że jest sprzęt a nie ma pieniędzy na jego konserwację i naprawę przez najdroższe firmy. Przetargi na zakup tego sprzętu to też temat rzeka. A ludzie nadal wierzą i mają gościa za super dobroczyńcę :))

Popek-Wielgucki przegrał sprawę z powództwa Owsiaka :) przecież to można sprawdzić,nie licz na to,że tu zaglądają wyłącznie tępaki twojego pokroju ,tu ludzie myślą :) A,że ogłosił na prawicowych portalach,że jest inaczej,no cóż :) Nazizm równa sie kłamstwo :) "Popek z firmy"-żenada.....Za takie pomówienia kiedyś po prostu odstawało sie po ryju :) Czego ci z serca życzę :D

nie przegrał, sąd zarzucił mu tylko nazwanie Owsiaka hieną, a w sprawie machlojek Jureczka Wielgucki pisał prawdę, ale gówno prawda wyborca ogłosiła, że Matka Kurka przegrał z Owsiakiem, kto gówno czyta ten gówno wie !!!! z tym laniem po ryju to hamuj bo sam też możesz oberwać.

Hahahahahahahahaha :D :D :D :D Nie spazmuj :D Wieśniak ze Złotoryi poszedł do sądu za hiene i przegrał :D Pozwani mogą sobie w trakcie rozpraw żądać,pozwani mają sie bronić :D Ten dureń był na twoim poziomie,więc zamiast się bronić,rzucał kolejne oskarżenia,do których nikt nie miał zamiaru się ustosunkowywać,amen :D :D :D :D :D
Hahahahhah :D ty zadnych gazet nie czytasz,bo cię nie stać zdechlaku :D

Jureczek niech pokaże swoje finanse i przepływ kasy między firmami krzakami, tego sąd nie zakwestionował. Marek Wielgucki mówił prawdę tylko przesadził z słowami - patrz hiena. Naucz się czytać uzasadnienia wyroków z zrozumieniem. Ponadto sprawa trafiła już do Sądu Okręgowego w Legnicy.

A kto to jest wielgucki (pisownia świadoma) żeby czegokolwiek mógł domagać się od Pana Owsiaka ? Może ode mnie też chce się czegoś dowiedzieć ? Kłopotliwe zaloty trolla "matka kurka" szalejącego na onecie jako gorący zwolennik PO kilka lat temu ,Platforma słusznie odrzuciła ,a on nie zmieniając nicku wyszydzającego Ojca Rydzyka szybko przechrzcił się na wielbiciela PiS.Ta partia ,jako uwielbiająca oddanych ,wiernych domorosłych ubeków i donosicieli natychmiast zaprzęgła go świnienia na różnych portalach i forach.Swoistej obsesji wielgucki dostał na punkcie Jerzego Owsiaka,choć są tacy,którzy twierdzą,że jest on tylko narzędziem poniżonego onegdaj skutecznie i wyjątkowo boleśnie przez Owsiaka na oczach całej Polski tomasza terlikowskiego (pisownia ponownie świadoma),który mimo wszystko poniżej pewnego poziomu nie schodzi,a poza tym ma już problemy z sądami,na tyle poważnie je traktuje,że idąc na rozprawy zarządza modły na portalu fronda.pl i upycha po kieszeniach relikwie świętych,a to palec,a to kawałek habitu,no cóż....Nie ma jednak poziomu,poniżej którego nie zszedłby nasz dzielny czekista ze Złotoryi.Sprawa sądowa to szczyt jego kariery,wymarzony punkt zwrotny.W sądzie Jerzy Owsiak i prawnicy chcieli jedynie uznania jego pomówień za pomówienia jako ostrzeżenie dla innych pożal się Boże "publicystów",co okazało się skuteczne i to nad wyraz :) Pisowscy czekiści są odwazni,ale nie aż tak :) matka kurka co prawda domagał się jakichś papierów,dokumentów mających potwierdzić,że sie nie mylił w swoich oszczerstwach, na co prawnicy Jerzego Owsiaka zareagowali jedynie pobłażliwym lekceważeniem.To wielgucki pisząc cokolwiek na temat Jerzego Owsiaka powinien był dysponować chocby minimalnym materiałem obciążającym,a nie własnymi wymysłami,rojeniami i obsesjami.Wyrok zapadł,wielgucki przegrał sprawę,po czym ogłosił,ze ją wygrał.No cóż,druga strona uznała,że w pewnym stanie psychicznym wyłączony jest racjonalizm i nawet nikt nie próbował dyskutować z bądź co bądź niewiele znaczącym internetowym trollem i krzykaczem,któremu wydaje się,że jest kimś więcej niż prowincjonalnym nieudacznikiem.Tyle tej historii.Portal fronda.pl wyciąga wielguckiego regularnie każdego stycznia,przed finałem WOŚP,skuteczność tego działania jest raczej mierna,chyba,ze chodzi o zwiększenie wpływów WOŚP.Ale tu skuteczniejsi są panowie w czarnych sutannach,wielguckiemu do nich daleko :) Pozdrawiam :)

WOŚP- Złoty Melon - Mrówka Cała - Jasna Sprawa, w uzasadnieniu wyroku nie ma nic, że bloger pisał nieprawdę, tylko, że używał słów nieadekwatnych, ale sekta Jurka i tak wie swoje, dla nich jest święty i nieskalany.

Takiej miernocie jak wielgucki i tak poświęcono zbyt wiele uwagi i w trakcie postępowania sądowego,i potem.To zwykły pieniacz o naturze konfidenta i kapusia,w latach 50 byłby gwiazdą .Sprawę przegrał sromotnie,dał się wmanewrować terlikowskiemu w zamian za miejsce na publikowanie swoich rojeń na frondzie.To dość nikczemne ze strony terlikowskiego,by wysługiwać się niezbyt rozgarniętym prowincjuszem do zemsty na Owsiaku :) Sorry,taką mamy katolicką prawicę :)

Człowieczku tutaj nie chodzi o żadną zemstę, ale każdy mierzy według siebie tylko o fakt niezbity, że sporą część środków wrzuconych do puszek Owsiak przytula dla siebie, poprzez swoje spółki krzaki. Nikt nie neguje, że poza tym pomaga, kupuje sprzęt itd, aczkolwiek nie jest najbardziej efektywny, co najwyżej najbardziej wylansowany. Jurek Owsiak nie pamiętał na rozprawie nawet faktu, że prezesem Złotego Melona, więc o czym tu mowa, nie chce się gałgan przyznać, że poza pomocą także bierze swoją dolę, wypiera się jak Wałęsa, że był Bolkiem. W sprawie kapusiów i lat 50 to Jurek Owsiak pochodzi z komunistycznej rodziny, syn milicjanta, doucz się facet zanim podejmiesz dyskusję i zapamiętaj jedno, że człowiek normalny nie potrzebuje lewicy, więc ona szuka elektoratu wśród pozostałych. Sam sobie odpowiedz, w której grupie jesteś.

Kapuś donosi anonimowo i pod pseudonimem,ojciec Pana Owsiaka nosił oficjalnie mundur.Człowiek normalny wygłasza na forach publicznych własne poglądy,nie kopiuje szlagwortów wtłaczanych mu do głowy.Fakt niezbity jest taki,że wielgucki chodzi na smyczy terlikowskiego.Ot taki Grey na ktalicko-narodową nutę.Co kto lubi.

Noszenie munduru MO chluby nie przynosi, żołnierze wyklęci do takich moskiewskich pachołków strzelali. Widzę, że dalej nie rozumiesz krętactw finansowych Jurka Owsiaka, cóż do pustego ciężko trafić, tylko chrzanisz mi tutaj coś o Terlikowskim, co on ma do spółek krzaków Jurka ???? czepiasz się prawicy, to przeczytaj raz jeszcze: CZŁOWIEK NORMALNY NIE POTRZEBUJE LEWICY, WIĘC SZUKA ONA ELEKTORATU WŚRÓD POZOSTAŁYCH, powieś sobie to hasło nad łóżkiem, powtarzaj przed snem, w czasie snu, rano po przebudzeniu, może w końcu dotrze.

Najwięcej takich "pachołków" odstrzelił pan Rajmund Kaczyński,znany akowiec,straszliwie ukarany podarowaniem mu willi .W latach 70,gdy służbę na warszawskich ulicach pełnił sierżant Owsiak,tato Jerzego, do milicjantów strzelali ewentualnie kryminaliści,nie zdarzały się w tym mieście w owym czasie protesty opozycji,a AK już nie działało :)Milicjantem był wtedy nowy komendant główny policji,namaszczony przez Kaczyńskiego,w PiS jest kilku znaczniejszych niż sierżant MO komunistycznych przedstawicieli aparatu ucisku :) Nie rozumiem czegoś,czego nie ma ,w tym i krętactwa Pana Owsiaka:) Nic tez nie mam zamiaru wieszać nad łóżkiem :) Mam nad głową okno dachowe i gwiazdy,to poprawia optykę myślenia ,nie potrzebuję w mojej sypialni żadnych haseł politycznych ani z lewa,ani z prawa :) Przed snem mam inne zajęcia :) Jesli masz z kim,polecam :) Acha,terlik.No ma ma :) On krzyczy do wielguckiego "bierz go" i każe tropić owsiakowe przekręty,których nie ma :) Śpij dobrze biedny,g**** człowieku :) Mam dziwne wrażenie zmarnowania minut poświęconych na bezskuteczne próby wytłumaczenie ci,że białe jest białe,a czarne czarne :D Zaproponuję swojej pani dziś coś czarnego,jak sądzisz,dobry wybór ?

Ostatni wyklęty zginął z bronią w ręku w 1963 roku, zresztą z komunistami walczyło nie tylko AK, ale też NSZ, NZW i lokalne oddziały. Oni właśnie strzelali do ludzi, którzy zaprzedali się komunistom i terroryzowali polskie społeczeństwo - ludziom z UB, MO, ORMO, członkom PPR, a potem PZPR czy zwyczajnym konfidentom tamtego systemu. Nie mam zaufania do ludzi, którzy uwierzyli w komunizm, bo to najbardziej ludobójczy i dziadowski system polityczno-społeczny w historii świata. Odnośnie meritum, nie potrafisz pojąć faktu, że poza pomaganiem Jurek Owsiak najzwyczajniej kręci lody m.in. poprzez swoje firmy krzaki, które zostały tutaj wymienione - Złoty Melon, Mrówka Cała i Jasna Sprawa. Wielgucki poza obrażaniem szefa orkiestry trafnie opisał mechanizm finansowych machlojek, nawet sąd, którym tam sobie podcierasz gębę nie zaprzeczył tym faktom, bo to najzwyczajniejsza prawda. Zresztą gdyby Jurek był w porządku ujawniłby księgi finansowe swoich firm i przepływ środków pieniężnych pomiędzy nimi. Dlatego właśnie nie będę wspierał Jego inicjatywy pod nazwą WOŚP. Dodatkowo odstrasza mnie od niego jego hasło: róbta co chceta, gdyż jest to nawoływanie do demoralizacji, a także tzw przystanek Woodstock, taplanie się w błocie to dla mnie totalna porażka, może dlatego, że należę do innej subkultury.
Czarna??? pewnie, że dobry wybór, aczkolwiek dla mnie biała najlepsza.

Co wy macie z tym taplaniem w błocie,teren Woodstock to ileś hektarów,kilka scen,namioty tematyczne,imprez w bród,zafiksowaliście się na jednym wodotrysku robiącym błotko na kilkunastu metrach kwadratowych na pamiątkę amerykanskiego Woodstock,który zapamiętano m.in. z powodu pogody i zabaw w błocie.No jest takie błotko,jakiś 1% ,może 0,5 % uczestników czasem tam klapnie dupskiem,jakiś problem ?Nota bene,takie zabawy znane są także z Wacken ,Roskilde i innnych miejsc :) Zacięliście się ? Na kilka pobytów na tym festiwalu,w rejon tego prysznica dotarłem może raz czy dwa,ogarnijcię i bądźcie konstruktywni w swojej krytyce :D To solidny ,duży,nieźle zorganizowany festiwal,jedyny w okolicy za free . Swego rodzaju fenomen,mozemy być dumni z jego rozmachu,jest znany na całym świecie ,rozpoznawalny ,świetnie się zgrywa z imprezą w Wacken ,bliskość tamtego festiwalu pozwala ną synchronizację sciągania niektórych niezłych kapel metalowych.Owsiak zaoferował się,że przekaże jeszcze raz dokumenty do audytu ,ale nie laikowi Wielguckiemu,proponował to wielokrotnie ,no ale po takim ostatecznym,publicznym audycie przeciwnicy WOŚP straciliby amunicję :) Lepsza atmosfera niepewności ,zagrożenia i spisku :) Dlaczego Wielgucki nie chciał niezależnego audytu ? Ktoś nie odbierał akurat telefonu i nie miał jak zapytać ?
Komunizm to dziadostwo,to całkowita prawda,ale wg mnie katolicka prawica prezentuje podobne "wartości",niestety.
Zbyt mi się kojarzy z putinizmem-systemem w prostej linii postsowieckim,ale ubranym w narodowe i religijne łaszki.Na szczęście infantylny w grncie rzeczy Kaczyński to nie Putin,nie ma aż taiego poparcia,wyypłynał na słabej frekwencji,tajemniczej smierci brata i praktycznie zerowej kampanii największego oponenta politycznego.Zawiedzie tradycyjnie wszystkich,najbardziej własnych zwolenników.
Na szczęście WOŚP ma wiecej zwolenników ,niż przeciwników,a ci ostatni tylko mobilizują ludzi do większej szczodrości,akurat posłowie Pięta ,czy Pawłowicz,albo ksiądz Bortkowski to postacie tak antypatyczne i infantylne,że nie ma czym się przejmować :)

Lubisz jeździć na Woodstock, dobrze, skoro podoba się Tobie, są różne gusty. Mnie taka "zabawa" nie odpowiada, zdecydowanie wolę inną. Ponadto na przystanku bawi się także Antifa, której flagi skroili kibice mniejszych klubów i słusznie, bo lewackie organizacje należy lać, lać i jeszcze raz lać. Nie zgadzam się na porównanie komunizmu do katolicyzmu, czy chrześcijaństwa, miłość Boga i bliźniego konta walka klas, nie da się tego pogodzić. W sprawie prawicy na pewno ma mądrzejsze podejście do życia i świata niż lewica z swoją chorą tolerancją, homofobią, islamofobią, walką z antysemityzmem, ksenofobią, równouprawnieniem kobiet, aborcją, eutanazją, bzdur głoszonych przez lewicę jest bez liku, aż nie chcę mi się ich wszystkich wymieniać. Jurek Owsiak jakby nie patrzeć ma światopogląd skierowany w lewą stronę, więc dla mnie odpada, gdyż jestem za normalnością, za prawem boskim i naturalnym. Nieprawdą jest to, że Jerzy Owsiak chciał, chcę dobrowolnie przedstawić powiązania finansowe pomiędzy fundacją WOŚP, a swoimi firmami krzakami - Złoty Melon, Mrówka Cała i Jasna Sprawa. Broni się przed tym jak diabeł przed święconą wodą, a ludzi którzy zadają niewygodne pytania każe wyrzucać z swojej konferencji, tak zachowuje się człowiek, który ma coś na sumieniu, coś do ukrycia. To wszystko działa niczym Amber Gold, aczkolwiek pomimo tego, część środków idzie rzeczywiście idzie na zakup sprzętu do szpitali, czego nikt nie neguje. Jednakże niejasne powiązania finansowe, lewackie hasełko róbta co chceta plus poglądy Jurka powodują, że nie wspieram jego inicjatywy.

Jaka Antifa ? Jacy kibice ???? Co mają do festiwalu utarczki chuliganerii z lewa i prawa ? A niech się pozabijają,będzie spokój .Miłość bliźniego pokazujecie kazdym postem . "Róbta co chceta" to jakieś lata 90 :) Nie porównałem katolicyzmu do socjalizmu,porównałem polską ,katolicką prawicę do putinistów.Macie problem,Wy-czyli ludzie o Twoich poglądach.Daliście sobie mówić,że jesteście obcymi na wrogim terenie,że świat ze wschodu i zachodu jest zły,że żyjecie w oblęzonej twierdzy.Stara śpiewka manipulatorów ,mało skuteczna w społeczeństwach obywatelskich i wysoko rozwiniętych,skuteczna w Somalii,Iranie i cześciowo ,na szczęście w niewielkim ułamku w Polsce.Na tyle jednak dużym,byście wybrali posłów troglodytów kierowanych przez pokracznego,dziwacznego gnoma i prezydenta sprawiającego wrażenie stukniętego :) Przeżyłem PRL,przeżyję i to :)

Nie żyję w oblężonej twierdzy, tylko w Polsce mojej Ojczyźnie, swój punkt widzenia przedstawiłem, nikogo nie obrażam, a mam prawo nie popierać WOŚP i Jurka Owsiaka, a nawet wytykać machlojki. Prezes?? lepszy on niż Donald, co obiecał Irlandię, a nawiał do UE, prezydent Duda- stuknięty?? to co powiesz o szogunie Komorowskim, który skakał po krzesłach, macał kury, czy z góry widział lepiej hahahaha to dopiero był "gość". Jestem za normalnością, poglądy mam prawicowe, gdyż jak napisałem poprzedniemu rozmówcy, człowiek normalny lewicy nie potrzebuje.

Owsiak też deklarował, że walnie "z liścia".
No jest o co walczyć. Kasa spora a i na zapasy w błocie trza też coś ściepnąć.
No, ale nie stawajta pod pod kościołami antychrysty.

Mam prośbę do redakcji nj24.Nie bądźcie tubą prawicowych trolli śmiecących tu wyzwiskami i pomówieniami,usuwajcie komentarze kibolstwa i aktywu PiS.Wspierajcie dobre inicjatywy,niech te ścierwa jazgoczą na swoich forach.

''pff''- Nie napinaj się tak, bo ci żyłka pęknie i majteczki zabrudzisz.

od kiedy to WOŚP jest dobrą inicjatywą?? nj24 przestańcie promować rumuńskiego macho w czerwonych gaciach, a napiszcie coś o Szlachetnej Paczce, która bez medialnego zgiełku zebrała więcej niż ta orkiestra.

Widzę ,ze znasz temat :) Nieciekawa przypadłość,współczuję :)

W tym roku dam 2 razy wiecej na WOSP a na tacę nie dam, choć nie chcę generalizować bo niektózy księża tez są ok, np. mój ulubiony ksiądz Kaczkowski :). Po prostu WOŚP próbują obrzydzić je...ni pislamiści ale im się nie uda!! Jurek trzymaj się jesteśmy z Tobą do końca świata i jeszcze jedne dzień dłużej, tak trzymaj!!!

A ja dam i na tacę i OWSIAKOWI i pozdrawiam wszytskich pałających nienawiścią do KRK jak i do Owsiaka - może kiedyś zrozumiecie

Kilka słów o Jurku
http

Tu chyba mają ustawione automatyczne usuwanie linków, ale to tylko g****a maszyna :))) WOŚP i naszych gorących serc nic nie pokona !!

Od kiedy PiS jest u władzy nasze słońce jest jakby jaśniejsze a to dzięki naszemu wodzowi Jarosławowi, miłości narodu.

Ani grosza dla tego cwaniaka jeżeli chcę pomóc potrzebującym wolę wpłacić pieniążki na konto sprawdzonej fundacji, która jest w 100% przejrzysta.

Dlatego lepiej wrzucić do puszki WOŚP niż cwaniakom na tacę.

Jak można być takim degeneratem, by opluwać akcje, które służą zakupowi aparatury medycznej dla dzieci i starszych? co z was za ludzie? jesteście najpodlejszymi istotami. skoro nie chcecie dawać, by być może wasi dziadkowie czy dzieci miały lepszą pomoc w szpitalu to chociaż nie plujcie tym swoim jadem i jakimiś pomówieniami rozsiewanymi przez wrogów wszystkiego co komuś pomaga. I mam nadzieję, że Owsiak coś z tego ma. Wykonuje fantastyczną pracę, więcej wartą niż urzędnicy czy posłowie i w dodatku musi znosić ataki jakichś zwyrodnialców, którym pomaganie kością w gardle stoi

Wszyscy co krytykują WOŚP i śledzą pieniądze niech zastanowią się na co wydaje twój pleban coniedzielną tacę ?
Wczasy w ciepłych krajach ,alimenty dla gosposi ,pijaństwo.
No może zakup relikwii .

A co to, PAPIEŻ ten Owsiak, że pozdrawia, a naród ma się wdzięczyć???? Pogięło portal,że takie rzeczy pisze? A kopa nie dostał jeszcze?

...księdzu nigdy, na tace nigdy, na sprzęt medyczy dla potrzebujących dzieci zawsze...kościół katolicki to najlepsza piramida finansowa - każdy rodzic werbuje własne dzieci...

Do wszystkich narzekających na Owsiaka - jak kiedyś wasze dziecko trafi do szpitala i podłączą je do maszyny kupionej ze zbiórek, to mam nadzieję, że zaprotestujecie i każecie je od tej maszyny odłączyć.

W innym przypadku jesteście tylko bandą hipokrytów.

Owsiakowi dam z trzema zerami, a księdzu ani grosza!

Maszyna grających serc, PAN Jurek :D Ale z was idioci, że dajecie się tak dymać.

Dlatego każdy pisior (lub jego rodzina) podłączony do aparatury z serduszkiem, powinien być obfotografowany i publicznie napiętnowany za hipokryzję. Temu kiedyś służył pręgierz, najbliższy jeszcze stoi na zamku Chojnik.

Teraz zauważyłam, że jednak jest CENZURA, skoro usunięto link do pozytywnej opinii o Jerzym Owsiaku. Usunięto wpis Mietka ze skutecznie podanym linkiem.

Nie chodzę do kościoła, ale i nie daje złodziejowi owsikowi. Gość połowę milionów pakuje w kieszenie i śmieje się z takich naiwniaków!!!

Jaaasne, taki troll portalowy jak żenada (skądinąd adekwatny nick) ma lepsze rozeznanie nawet od US i wie, kto i ile ma w kieszeni... Wszystko wie najlepiej... A skąd to dokładnie wie? Bo to gdzieś przeczytał na jakimś forum, jak pisał to inny troll, a że najchętniej bierze na wiarę opluwanie, a zwłaszcza tych, którzy w jego mniemaniu mają lepiej, to oczywiście robi z tego swój sztandar. Typowe... Ale czegóż się spodziewać? Ciekawe, że żaden z trolli, którzy są tak świetni w rachunkach, że liczą nawet to, czego na oczy nie widzieli, nie potrafi równie dokładnie wyliczyć, ile czasu ze swojego życia Owsiak poświęca tej akcji.

PGP- nie ośmieszaj się chłopie!!!
Spójrz tylko na majątek tego oszusta i jego rodziny!!!

Masz mózg??? wyklęci walczyli z władzą, którą siła narzucili nam Sowieci i Zachód. Bez komunistycznych wstawek o hrabiach i ziemiach proszę.

Po co obrażać tych co dają na Orkiestrę. Nie chcesz to nie dawaj. Wolny kraj. Najgorsze jest tylko to że najbardziej zaciekli w obrażaniu są głęboko wierzący katolicy wbrew nauką kościoła która mówi że trzeba wybaczać i być tolerancyjnym. A tak same wyzwiska itp.

Ludzie, którzy dają zwracają się z apelem, do tych którzy nie dają tylko sami często biorą o nie komentowanie spraw WOSP, ponieważ wara wam od naszych pieniędzy. Im więcej będziecie biadolić tym więcej WOSP zbierze.

Jakieś rumuńskie Pandy trolują tutaj Owsiaka. Żebrać pod kościół.