To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Ostatnie dni głosowania w 45. plebiscycie sportowym NJ

Ostatnie dni głosowania w 45. plebiscycie sportowym NJ

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia głosowania na finalistów redakcyjnego 45. plebiscytu sportowego na najpopularniejszych sportowców i trenerów z klubów regionu jeleniogórskiego w 2019 roku. Nazwiska wszystkich nominowanych kandydatów czterokrotnie publikowaliśmy na łamach Nowin Jeleniogórskich. W kolejnych wydaniach gazety (nr 19, nr 20, nr 21 NJ) przestawiliśmy sylwetki i zdjęcia pretendentów do tytułów NAJ w trzech kategoriach.

Głosowanie w finałowym etapie plebiscytu na kuponach wyciętych z NJ (z datą ważności) i sms-ami potrwa do niedzieli włącznie, 31 maja 2020 roku, do godziny 24.00.

Plebiscytowa rywalizacja jest bardzo wyrównana. Zaciętą walkę przewidujemy do ostatniej godziny głosowania. Nie chcemy ujawniać miejsc aktualnie zajmowanych przez nominowaną szesnastkę sportowców i trenerów, by niczego kibicom nie sugerować. Możemy tylko zdradzić, że punktowe różnice są minimalne i wiele może się jeszcze wydarzyć w końcowej punktacji.

Wyjaśniamy, że plebiscytowe punkty z pierwszego etapu głosowania zostaną doliczone do punktów z finałowego głosowania na każdego nominowanego. Rozstrzygnięcie plebiscytu NJ i uroczyste uhonorowanie najpopularniejszych sportowców i szkoleniowców z klubów regionu jeleniogórskiego oraz Super Championa planujemy w najbliższym możliwym terminie uzależnionym od czasu trwania stanu epidemii koronawirusa.

Więcej o tegorocznym plebiscycie oraz lista nominowanych do nagród w publikacjach, do których odnośniki znajdują się poniżej.