Ósme zwycięstwo karkonoskich kadetek

W zaległym meczu ligi dolnośląsko – lubuskiej w jeleniogórskiej hali młode koszykarki MKS MOS Karkonosze wygrały z MOS Ślęzą Wrocław 71:51 (15:14, 17:15, 22:6, 17:16).

Choć derby zaczęły się od prowadzenia 10:2 (5 min.), w trzech kwartach przewaga drużyny trenera Marcina Markowicz była minimalna. Po ostrej reprymendzie w szatni w przerwie spotkania (wynik 32:29), o zwycięstwie gospodyń zadecydowała trzecia osłona. Skoncentrowane „karkonoszki” popełniały mniej błędów własnych i celniej rzucały.

Koszowe punkty zdobyły: Karolina Stefańczyk 18, Celina Kwietoń i Julia Polowczyk po 17, Oliwia Bogacz 10, Wiktoria Szczepańska 4, Zuzanna Suchowierzch i Angelika Kryszpin po 2, Marcelina Machacz 1. Grały też Aneta Rola, Wielogórska, Malwina Gorgol i Maja Michniewicz.