To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Odnależli luksusowe BMW

Policjanci z wydziału kryminalnego lwóweckiej policji odnaleźli w Lwówku Śląskim luksusowe BMW. Samochód ukradziony był kilka dni temu w Niemczech w jednym z salonów. Wartość samochodu oszacowano na 160 tysięcy złotych.

- Dla dobra śledztwa nie ujawniamy szczegółów w jaki sposób odnaleźliśmy kradziony na terenie Niemiec samochód marki BMW. Śledztwo jest bardzo rozwojowe, nie wykluczamy zatrzymań w tej sprawie - mówi Marek Madeksza, rzecznik lwóweckiej policji.

Samochód wyceniany jest na 160 tysięcy złotych, był nowy. Policjanci odnaleźli go w Lwówku Śląskim przy ulicy Działkowej w jednym z garaży. To już trzeci samochód który odnaleźli policjanci na terenie powiatu lwóweckiego w ostatnim czasie. Każde z aut które wpadło w ręce śledczych było nowe i kradzione na terenie Niemiec. - Za kilka dni podamy szczegóły w tej sprawie, ale na dzień dzisiejszy nie możemy nic więcej powiedzieć. Zabezpieczyliśmy wszystkie ślady w samochodzie łącznie z biologicznymi - dodaje Marek Madeksza. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że policjanci z Lwówka współpracują w tej sprawie z policją w Niemczech.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Komentarze (3)

TO nasi donrali się już do salonów samochodowych w Niemczech?

A jak kradną wszystko co tylko można ukraść !!!!!!!

domyślam się jaką metodą odnaleźli, ale złodziejaszki nie muszą o tym wiedzieć...