To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Obnażał się przed dziećmi

Zdejmował spodnie i pokazywał penisa maluchom, które bawiły się na placu zabaw. Mężczyznę zatrzymała jeleniogórska Straż Miejska. Okazało się, że sprawca ma... 77 lat!

Było to wczoraj ok. godz. 17.30 na placu zabaw przy ul. Okrzei. - Otrzymaliśmy zgłoszenia od oburzonych rodziców – mówi Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Na miejscu strażnicy zastali starszego mężczyznę, który obnażał się przed bawiącymi się tam dziećmi. - Został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu I Policji – mówi rzecznik straży.

Nie wyklucza się, że mężczyzna może być chory psychicznie. Wiadomo, że był trzeźwy.

Najprawdopodobniej nie uniknie kary. Oburzeni rodzice zapowiedzieli strażnikom, że złożą oficjalne zawiadomienie. - Jeśli tak się stanie, mężczyzna odpowie za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym - mówi A. Wilimek. Traktowane jest to jako wykroczenie i zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności bądź aresztu.

Komentarze (6)

Wielkie mi co. POlitycy cały czas pokazują wyborcom i nikt sie nie oburza

anonimowy czep sie PiS-u

Do powyższych wpisów: po co mieszać w to polityków z której kolwiek partii.? 77-latek ma coś z głową, umiescić w Domu Starców niech obnaża się przed rówieśnicami, a nie przed dziećmi. Grzywna? więzienie? po co w Domu Starców przynajmniej zapłaci 70% emerytury na utrzymanie, a i babcie może się pośmieją,

Dziadek, powodzenia na dołku.

Tylko to jemu pozostało,tylko dlaczego dzieci muszą to coś-zwiotczałe oglądać,żenada!!!