To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Obejrzyj film z Mają Włoszczowską! Rozdajemy wejściówki!

Obejrzyj film z Mają Włoszczowską! Rozdajemy wejściówki!

Jeleniogórskie kino Helios zaprasza dzisiaj, w poniedziałek, 19 grudnia 2016, na film z Mają Włoszczowską „Road2Rio”. Odbędą się dwa pokazy, pierwszy o godz. 18.00 i drugi o godz. 19.30. W obu projekcjach specjalnych uczestniczyć będzie nasza utytułowana sportsmenka – bohaterka filmu. 

Historyczny wyścig w Rio de Janeiro, w którym Maja Włoszczowska zdobyła srebrny medal, pokazał całemu światu moc polskiego kolarstwa. Za tym jednym wyścigiem stało półtora roku intensywnych przygotowań zawodniczki i jej ekipy. Film Road 2 Rio to fascynujący dokument wnikający za kulisy wielkiego sukcesu polskiej zawodniczki, jej zmagań z bólem i niepowodzeniami, ale też radości z wygranych.
Film "Road 2 Rio" przybliża widzom świat profesjonalnego sportu i osiemnaście miesięcy ciężkiej pracy, której efektem było olimpijskie srebro. Od treningów na wysokościach, aż po Mistrzostwa Świata – nadrzędnym celem każdych zawodów było przygotowanie do Igrzysk. Produkcja Studia ASF (twórcy filmu „Path Finder”) i KROSS pokazuje od kuchni, jak wiele czynników i wysiłku składa się na pojedynczy wyścig. Praca nie tylko Mai Włoszczowskiej, ale też całego jej zespołu to historia sukcesu polskiego sportu.
Dodatkowo o kulisach przygotowań i zmagań będzie można porozmawiać z samą Olimpijką, która obecna będzie na obu projekcjach.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy 5 pojedynczych wejściówek na seans specjalny „Road 2 Rio”, zaplanowany na godz. godz. 19.30. Rozdamy je osobom, które najszybciej zadzwonią na nasz redakcyjny telefon: 75 64 24 480 dzisiaj (19 grudnia) o godz. 15.00. Zapraszamy! 

Komentarze (3)

Emocje jak na grzybobraniu!!!

Może dla ciebie. Ja oglądałem wyścig olimpijski i chętnie obejrzę też film o przygotowaniach. Wolę takie emocje, niż codzienne moczenie w nocy z powodu podniecenia pisaniem pod czyimś nickiem na nj24.

O, znowu niebieski głąb się podszywa! Tylko o moczeniu potrafi pisać!