To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Nowiny u pierwszaków – rusza nasz nowy cykl

Nowiny u pierwszaków – rusza nasz nowy cykl

Nowy pomysł „Nowin Jeleniogórskich” oraz portalu nj24.pl: odwiedzimy pierwszoklasistów ze wszystkich jeleniogórskich szkół. Pamiątkowe zdjęcia od dzisiaj będą zamieszczane w internecie.

Każdego dnia będziemy przedstawiać inną klasę. Napiszemy, kto jest wychowawcą. W telegraficznym skrócie przedstawimy też podopiecznych, którzy dopiero rozpoczynają prawdziwą naukę. Będzie też oczywiście fotka: na pamiątkę dla uczniów i ich rodziców.

Nasi reporterzy odwiedzą wszystkie jeleniogórskie szkoły, w ten sposób powstanie największa w mieście galeria pierwszaków.
Dzisiaj przedstawiamy klasę I „c” ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze.

Opiekunem klasy o profilu ogólnym jest Iwona Krzysztofek. Grupa pierwszaków liczy sobie 23 uczniów, wśród których zabrakło sześciolatków. Dominującą cechą klasy jest zdaniem wychowawczyni żywiołowość i rozpierająca uczniów energia. Podobnie jak koledzy i koleżanki z równoległych klas, dzieci wolą systematyczną i solidną naukę od przypominających przedszkole zabaw na dywanie. Trudno się im dziwić, płynnie bowiem już czytają i błyskawicznie liczą.

Zdjęcia będą zamieszczone w dziale „Aktualności”, w poddziale „Nowiny u pierwszaków”. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze (8)

Super pomysł mój smyk będzie mieć fajną pamiątke

Zgodnie z prawem prasowym zamieszczanie w mediach wizerunku dzieci dozwolone jest za zgodą obojga rodziców. Czy dzieci na tym zdjęciu miały taką zgodę? Czy pani wychowawczyni wie, że pozwalając robić takie zdjęcia w rzeczywistości jest na bakier z prawem, czy dyrekcja szkoły poinformowała rodziców, o takiej akcji i rodzice wyrazili zgodę? Wszystkie jeleniogórskie media popełniają to samo wykroczenie, robiąc dzieciom zdjęcia w kółko, bez wymaganej zgody. To kpina z prawa!

Do A ja mam pytanie. :angry:

Jestem mamą pierwszoklasistki która niedługo też będzie na takim zdjęciu. Nie przeszkadza mi to że nie było mojej zgody. Moja córka będzie miała fajną pamiątkę :)

~OJEJ ..Nasze Jelonkowe MALUCHY .. "odwiedza" nas w "Nowinach" ! *FAJNIE..

Faktycznie, pani jakby nieco zestresowana. Może przypomniało się jej, jak to było gdy sama była przedszkolakiem?

cieszę się że zobacze swojego wnuka

:woohoo: :woohoo: :D :pinch: :angry: :side: :side: :s :woohoo: