To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Nowe ubrania za darmo? Jak? Dzięki SWAP

Nowe ubrania za darmo? Jak? Dzięki SWAP

W sobotę, 7 września w hotelu Hotelu Fenix Strauss przy dworcu PKP odbędzie się VI Bezgotówkowa Wymiana Ubrań z cyklu SWAP Jelenia Góra. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa dwie godziny.

Ile razy stajemy przed szafą z ubraniami, do której tak naprawdęnic się nie zmieści, a w rzeczywistości nie ma w niej nic co można byłoby ubrać. Szalejąc na wyprzedażach kupujemy ubrania, których nawet nie założymy. Wielu rzeczom mogłybyśmy przypiąć metkę „szkoda wyrzucić” albo „może jeszcze ubiorę”. SWAP jest rozwiązaniem na tego typu problemy, a dodatkowo nie ujmuje nic z naszego portfela.

Czym jest SWAP?
To przede wszystkim spotkanie w towarzyskiej atmosferze, którego ideą jest bezgotówkowa wymiana ubrań. Zasady są proste. Każda uczestniczka ma swoje stanowisko, na którym eksponuje przyniesione ze sobą ubrania. Muszą być czyste i w dobrym stanie, czyli w takim, w którym ich właścicielka sama by je założyła. Uczestniczki wymieniają się ubraniami, butami i dodatkami, czasem także kosmetykami. SWAP nie jest jednak miejscem na wymianę innych rzeczy np. książek czy płyt. Wymiana polega na zasadzie ciuch – za - ciuch, a pierwotna cena ubrania nie ma tu znaczenia. To właścicielki wymienianych rzeczy decydują czy ubrania są dla nich równowartościowe.

Wstęp jest bezpłatny. Dla własnej wygody można zabrać ze sobą wolno stojące wieszaki oraz karimaty, na których, w razie braku większej liczby stoików i krzeseł, również można wygodnie rozłożyć swoje ubrania.

Nie tylko ubrania...

SWAP jest też miejscem umożliwiającym zawieranie nowych znajomości. Dodatkowe atrakcje podczas jeleniogórskiego spotkania zapewni też losowanie nagród od sponsorów imprezy.
 

Komentarze (4)

Tekst jakby ucięty.Co miało być przed słowami"nic się nie zmieści?.Fajna inicjatywa.

vidalista tadalafil 60 mg tadalafil dosage tadalafil vidalista

zithromax zithromax.com zitromax pfizer

hydrochlorique http