To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Nocna bijatyka w centrum miasta

Nocna bijatyka w centrum miasta

Okładali się pięściami, kopali, wszystko to na głównym deptaku w Jeleniej Górze. Na szczęście, chuliganów wychwycił strażnik miejski, obsługujący monitoring. Najbardziej agresywni uczestnicy zajścia prawdopodobnie usłyszą zarzuty.

Było to minionej nocy, zaraz po północy. Całe zajście zarejestrowali strażnicy miejscy za pomocą monitoringu. „Akcja” trwała 8, może 9 minut. W zapisie widać trzyosobową grupę: dwóch mężczyzn i kobietę, którzy idą spokojnie głównym deptakiem w mieście.

W okolicach hotelu Europa zaczepił ich stojący tam mężczyzna. Cała trójka poszła dalej, ale mężczyzna nadal szedł z nimi. W pewnym momencie kobieta odepchnęła go. Mężczyzna wyszedł przed całą trójkę, nagle obrócił się i prawym sierpowym uderzył kobietę prosto w twarz. Było to na wysokości Galerii Karkonoskiej. Wywiązała się bijatyka. Na pomoc agresorowi ruszyła inna kobieta, która chwilę wcześniej przechodziła tamtędy. Prawdopodobnie znali się. Zaczęła ona kopać leżących mężczyzn. W pewnym momencie sama upadła, ale nadal wierzgała nogami, kopiąc zwartych w walce mężczyzn. Zwarci w walce tarzali się w śniegu, wpadając w zaspy.
Uderzona kobieta stała z boku, w pewnej chwili oberwała puszką po piwie.

Po chwili jeden z mężczyzn wyjął telefon komórkowy i dzwonił, prawdopodobnie po policję. Tyle, że funkcjonariuszy zawiadomili już strażnicy miejscy, gdyż sami nie mieli w pobliżu wolnego patrolu.

Radiowóz pojawił się na miejscu po kilku minutach. Agresor był już obezwładniony przez jednego z mężczyzn. Kobieta z kolei zaczęła symulować, że coś ją boli albo też że ma atak astmy. Na miejsce wezwano pogotowie. Wtedy wyglądała bardzo niewinnie. Tyle, że kilka chwil wcześniej wręcz rozpierała ją energia, biła i kopała na oślep. To ona też rzuciła puszką. Na szczęście, jej zachowanie zostało uwiecznione.

- Uczestnicy tej awantury zostali przebadani alkomatem, byli pijani – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Prowadzimy postępowanie w tej sprawie pod kątem udziału w bójce.

Bez wątpienia policji przyda się materiał monitoringu. Rzeczniczka potwierdziła, że najbardziej agresywny był mężczyzna, który zaczepił idących k. hotelu Europa. To 23-latek, znany policji. Miał zapytać jednego z idących „Czy chcesz wpi.....l?”.

 
Nocna bijatyka w centrum miasta
Nocna bijatyka w centrum miasta
Nocna bijatyka w centrum miasta
Nocna bijatyka w centrum miasta

Komentarze (11)

Piękny przykład buractwa :dry:

Zbliżające się święta zbliżają ludzi do siebie. A tak na poważnie to pospolity wzór żłóbstwa.

Kobietę bił. Ciota pospolita. Do jamy go!

kamery się przydały

To miasto jest niczym pole - same buraki. Jak się jednemu gnojowi z drugim nudzi to do odśnieżania ich, bo kto to widział, żeby człowiek musiał w zaspach parkować i jeszcze za to płacić.

same buraki z jelonki haaaaaaaaaaa :cheer:

troszkę można się czuć bezpieczniej, jeszcze więcej kamer !

Jak byl komunizm nie trzeba bylo kamer,teraz jest okropnie czlowiek jest gorszy od ????

Kamery owszem dobra sprawa, oby więcej wtedy człowiek może będzie mógł swobodnie iść ulicą nie martwiąc się o swoje życie,prawdziwa "dżungla".A na takich jak gość,który uderza kobietę powinna wysuwać się rękawica bokserska,która sprowadzi go na ziemię :evil:

Jak to w ogóle możliwe!?! Idą sobie jacyś ludzie, spokojnie, a tu nagle jakiś jełop zaczyna ich lać!!! Co więcej, podejrzewam że teraz ten, który stanął w obronie swojej kobiety będzie ciągany na jakieś durne przesłuchania! Jeszcze mu jakiś mandat wlepią albo coś! Boże!