To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Niedoszły samobójca z Mirska

Policjanci z Lwówka Śląskiego, Gryfowa i Jeleniej Góry, wspólnie z negocjatorami ratowali 29-letniego mieszkańca Mirska, który wczoraj w nocy przyłożył sobie nóż do gardła i groził, że popełni samobójstwo. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu.

- Przed godziną 1 w nocy otrzymaliśmy zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie Mirska 29-latek chce popełnić samobójstwo i że zabarykadował się w mieszkaniu z żoną i dzieckiem. Policjantom udało się przekonać mężczyznę, aby wypuścił swoją rodzinę. Zrobił to, ale sam został w domu i groził, że odbierze sobie życie – relacjonuje Marek Madeksza rzecznik lwóweckich policjantów.

Do Mirska musieli przyjechać negocjatorzy, którzy nakłaniali 29-latka, aby wyszedł z domu i nie odbierał sobie życia. Było to tym trudniejsze, że 29-latek przez okno wyrzucał wszystkie przedmioty zaczynając od doniczek i talerzy.

Negocjacje skończyły się o godzinnie 3.45, kiedy mieszkaniec Mirska oddał się w ręce policjantów. Żona z dzieckiem przez kilka godzin stały na dworze i obserwowały całą sytuację. Mężczyzna jak się okazało był pijany, został przewieziony do policyjnego aresztu, a na koncie ma kilka przestępstw.

Komentarze (3)

kobieto nie rób z życia swojego dziecka tragedii. Zostaw dziada zacznij żyć normalnie!

Żeby to nie był żaden z moich kolegów :)